Wielkopolskie

 • Centrum Akces

  Witamy serdecznie! Uczymy porozumiewania się w języku obcym wykorzystując Metodę Bezpośrednią od ponad dziesięciu lat. W tym celu budujemy trwałe relacje ze słuchaczami oparte na partnerstwie i profesjonalizmie. Wiemy, że najlepsze efekty uzyskasz dzięki naszemu elastycznemu podejściu do Twoich potrzeb. Dołącz do grona naszych słuchaczy i skutecznie poznaj język obcy, aby jak najszybciej osiągać sukces w tym, do czego dążysz. Kształcimy z myślą o Twojej przyszłości. Dlaczego my? * Nauczamy…
  ul.Piłsudskiego 102 Poznań
 • Akademia Nauki Poznań

  Akademia Nauki została założona w 1998 r. Opracowujemy ciekawe i skuteczne programy edukacyjne podnoszące sprawność czytania i uczenia się dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jesteśmy największą siecią edukacyjną zajmującą się docieraniem do zasobów człowieka i rozwojem jego możliwości. Prowadzimy kursy językowe dla dzieci,młodzieży i dorosłych. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.
  Ratajczaka 35 Poznań
 • Delta. Biuro tłumaczeń

  Istniejemy na rynku od dziesięciu lat i w tym czasie zdobyliśmy pełne zaufanie i szacunek naszych klientów. Zajmujemy się przekładami tekstów z każdej dziedziny: od prawniczych i ekonomicznych po reklamowe i literackie. Nasza oferta obejmuje także tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne. O naszym sukcesie zadecydowały niezmiennie wysoki poziom usług, solidność i konkurencyjne ceny. Zawdzięczamy go współpracy z najlepszymi, wyselekcjonowanymi przez nasze Biuro doświadczonymi tłumaczami. Przetłumaczenie nawet kilku tysięcy stron w dogodnym…
  Starowiejska 1a lok. 5 Poznań
 • Empik Poznań

  Empik school to największa i najdłużej działająca sieć szkół języków obcych w Polsce. W 35 szkołach w 31 miastach uczymy rocznie ponad 20000 osób.
  Mielżyńskiego 14 Poznań
 • Omnibus Szkoła Języków Obcych

  Szkoła Języków Obcych OMNIBUS to szkoła z najdłuższą tradycją w Poznaniu - JESTEŚMY Z WAMI PONAD 20 LAT Uczymy języka angielskiego,niemieckiego oraz języka polskiego dla obcokrajowców.Naszą misją jest skuteczne nauczanie które osiągamy dzięki zespołowi pełnych zapału i doskonale wykształconych lektorów oraz prowadzonym z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod kursom.
  pl. Wolności 5 Poznań
 • Zig-Zag Centrum Języków Obcych

  Zig-Zag CJO zajmuje się organizacją i przeprowadzaniem szkoleń językowych dla firm i instytucji tzw. in-company trainings oraz dla klientów indywidualnych. Prowadzimy zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania.
  Matejki 38/3 Poznań
 • Akademia Językowa Open School Turek

  Akademia Open School, ośrodek nauki języków obcych na europejskim poziomie w Turku i jedynym miejscu, w którym możecie wybrać preferowaną metodę nauki języka anelgielskiego - metodę Akademii bazującą na tzw. metodzie tradycyjnej lub metodę Callana. W Open School pomagamy opanować biegle takie języki jak angielski, niemiecki, włoski, francuski, rosyjski czy hiszpański. Zespół metodyków i nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w Polsce i za granicą opracował propozycje kursów dla dzieci, młodzieży…
  Kolska 19 Turek
 • Ashcroft Richard. Tłumaczenia

  Zajmuję się głównie korektą tekstów przetłumaczonych z języka polskiego na angielski. Korekta dotyczy błędów gramatycznych, pisowni, szyku wyrazów w zdaniu oraz znaków przestankowych. Tekst odsyłany jest do klienta z wszelkimi naniesionymi zmianami, które są wyróżnione w kolorze. Tłumaczenia z języka polskiego na angielski - tekst tłumaczony jest przez doświadczonych tłumaczy, którzy specjalizują się w konkretnych dziedzinach. Następnie tłumaczenie jest korygowane i jeżeli zachodzi taka potrzeba - edytowane.
  Górnicza 2/34 Poznań
 • Ars Littera. Biuro tłumaczeń

  Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku. Specjalizujemy się w wielu dziedzinach a nasi tłumacze posiadają szeroki zakres wiedzy i bogate doświadczenie. Zapraszamy do współpracy!
  os. Czecha 88 lok. 6 Poznań
 • Biuro Tłumaczeń Hieroglif Professional

  Realizujemy najwyższej jakości usługi współpracując z doświadczonymi tłumaczami przysięgłymi, tłumaczami-specjalistami z danej dziedziny oraz native-speakerami . Biuro tłumaczeń Hieroglif działa od 1995 roku. Realizujemy najwyższej jakości usługi współpracując z doświadczonymi tłumaczami przysięgłymi, tłumaczami-specjalistami z danej dziedziny oraz native-speakerami . Naszymi klientami są zarówno duże polskie i zagraniczne przedsiębiorstwa, jak i osoby prywatne. Wykonujemy tłumaczenia w obrębie wszystkich języków europejskich oraz wielu pozaeuropejskich (patrz: cennik, oferta). Tłumaczenia pisemne przesyłamy w zależności…
  al. 1 Maja 13/1008 Konin
 • Szkoła Języków Obcych ASTRA

  Szkoła Języków Obcych ASTRA jest niepubliczną placówką oświatową powstałą w roku 1989 decyzją Ministra Edukacji Narodowej. Placówka ma więc 20-letnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych. Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego, ale w ASTRZE prowadzimy również kursy języka niemieckiego, francuskiego i rosyjskiego.
  Kolejowa 19 Ostrzeszów
 • pwn.pl Sp. z o.o.

  Firma pwn.pl jest wydawcą multimedialnych publikacji Wydawnictwa Naukowego PWN S.A. Została założona w 1997 roku. Obecnie w ofercie firmy pwn.pl znajduje się kilkadziesiąt publikacji- encyklopedii,słowników,atlasów,kursów językowych. Od 2003 roku pwn.pl jest partnerem firmy Poleng Sp.zo.o.i wyłącznym dystrybutorem programu tłumaczącego Translatica
  R.Maya 1 Poznań
 • At Romanica. Tłumaczenia profesjonalne

  Nazywam się Adriana Tomalak i jestem tłumaczem przysięgłym języka francuskiego. Ukończyłam Uniwersytet Warszawski na Wydziale Lingwistyki Stosowanej o kierunku język francuski. Wkrótce po zakończeniu studiów otrzymałam tytuł tłumacza przysięgłego języka francuskiego. Swój zawód wykonuję z ogromną pasją i w pełni profesjonalnie. Mam za sobą bogate doświadczenie praktyczne i teoretyczne, w tym liczne pobyty zawodowe we Francji.
  Sosnowa 21/41 Konin
 • Rosyjski Ośrodek Nauki i Kultury

  Kursy Języka Rosyjskiego w Warszawie organizowane przez Rosyjski Ośrodek Nauki i Kultury, przy ambasadzie rosyjskiej prowadzone przez native speaker-ów i filologów rusycystów gwarantują najwyższy poziom na każdym stopniu zaawansowania.
  Belwederska 25 Warszawa
 • Deutsch-Fit

  Szkoła języka niemieckiego "deutsch-fit" w Poznaniu stanowi rozszerzenie naszej działalności w Berlinie - w dziedzinie nauki języków obcych - na Polskę. Cechą charakterystyczną naszej szkoły jest zamierzona koncentracja na nauce tylko dwóch języków, tj. j. niemieckiego oraz j. polskiego dla obcokrajowców. Oferowane przez nas kursy trymestralne odbywają się wyłącznie w małych grupach (mini 5-7 osób) co zapewnia efektywną, szybką i dogłębną naukę ww. języków.
  Garncarska 10 Poznań
 • Zig-Zag

  Zig-Zag CJO działa na rynku szkoleniowym od 11 lat. Wyspecjalizowaliśmy się w szkoleniach językowych dla firm. Są to kursy zamknięte przeprowadzane na terenie siedziby Klienta tzw. in-company training. Prowadzimy kursy ogólne, biznesowe, specjalistyczne - dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta, na wszystkich poziomach zaawansowania. Naszym Klientom zapewniamy przeprowadzenie dwustopniowego audytu językowego, szczegółowej analizy potrzeb językowych uczestników oraz stały monitoring zajęć i postępów słuchaczy.
  Matejki 38/3 Poznań
 • TooMuch - Pogotowie Językowe

  Tłumaczymy głównie teksty techniczne, ale również prawne, ekonomiczne, medyczne i wiele innych. Dbając o jakość wykonywanych tłumaczeń współpracujemy z tłumaczami, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach. Oferujemy także tłumaczenia ustne podczas spotkań biznesowych/konferencji. Firmy, których potrzeby nie wymagają permanentnie zatrudnionego tłumacza etatowego, chętnie zlecają nam systematyczną i regularną obsługę korespondencji biznesowo-handlowej. Jesteśmy licencjonowanym Ośrodkiem Egzaminacyjnym Europejskich Certyfikatów Językowych TELC! Nasi lektorzy to uprawnieni egzaminatorzy. Zapraszamy!
  Wiśniowa 3 Słupca
 • Akademia Języków Obcych

  Naszym celem jest zarówno nauczanie i doskonalenie znajomości języków obcych wśród uczniów, studentów i pracowników, jak i propagowanie kultur różnych narodów poprzez organizację Dni Narodów, koncertów i spotkań. W ramach kursów i lektoratów słuchacze mają możliwość uczestniczenia w zajęciach przygotowujących do egzaminów certyfikatowych z języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego, włoskiego i hiszpańskiego. Dodatkowo Akademia prowadzi kursy z języków: szwedzki, japoński, arabski i chiński. Oferujemy również kursy specjalistyczne: dla lekarzy i…
  Przemysłowa 85 Konin
 • Piomar House Leszno

  PIOMAR HOUSE oferuje szeroką gamę kursów językowych nastawionych na wszechstronny rozwój wszystkich sprawności językowych. Wśród propozycji są do wyboru: kursy ogólne, branżowe, egzaminacyjne TELC i Cambridge, dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzimy zajęcia indywidualne, grupowe oraz w firmie, komercyjne i finansowane ze środków UE. Jesteśmy autorami licencjonowanych systemów wspierających naukę : system PIOMAR HOUSE, system CCID oraz system Play & Learn.
  Królowej Jadwigi 15 Leszno
 • Dom Bretanii

  W XV-wiecznej kamienicy nr 37 na Starym Rynku w samym sercu Poznania mieści się od maja "93 roku Dom Bretanii, centrum kultury wspierające współpracę polsko - francuską i szkoła językowa. Dom Bretanii powstał z woli władz miast Poznania i Rennes, departamentu Ille et Vilaine, Stowarzyszenia Ille et Vilaine - Pologne i Fundacji Poznań - Ille et Vilaine. Od wielu lat kreujemy oryginalny program kulturalny promujący bogate dziedzictwo Bretanii i Francji,…
  Stary Rynek 37 Poznań
 • Lango - Szkoła Językowa

  SZKOŁA JĘZYKOWA LANGO: Jesteśmy firmą prowadzącą szeroki zakres usług edukacyjnych. Proponujemy języki obce: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, rosyjski na wszystkich poziomach zaawansowania. Program i metody nauczania dostosowane są do poszczególnych grup wiekowych.
  Okulickiego 47 Poznań
 • Tutor Studio Lingwistyczne

  Studio Lingwistyczne - TUTOR to niewielka szkoła języków obcych. Właśnie ze względu na charakter lokalu i profil działalności właściwym określeniem dla naszej firmy jest - studio. Przymiotnik "lingwistyczne" znaczy: językowe, filologiczne. Odpowiadając na drugą część pytania, należy stwierdzić, że termin "tutor" powoli toruje sobie drogę do osiągnięcia w języku polskim podobnego statusu jak np. lektor. Zależnie od języka - angielskiego czy niemieckiego - "tutorem" określa się nauczyciela opiekującego się niewielką…
  Konfederacka 11B/11 Poznań
 • Profi-Lingua Poznań

  Nasza Szkoła Profi-Lingua jest jednym z największych ośrodków nauczania języków obcych w Polsce. Mamy ponad 18-letnie doświadczenie w uczeniu języków obcych. Działalność edukacyjną rozpoczęliśmy w 1991 roku. Z każdym rokiem rozwijamy się otwierając nowe oddziały oraz poszerzając ofertę o kolejne języki i rodzaje kursów.
  Pl. Wolności 6 Poznań