Mazowieckie

 • Learning Avenue

  Posiadamy doświadczenie wielomiesięcznych lub wieloletnich pobytów studyjnych w krajach, których języków uczymy. Metodycznie i pedagogicznie podparte metody przynoszą pożądane efekty. Jesteśmy autorami podręczników językowych, wydawanych przez renomowane wydawnictwa o zasięgu ogólnopolskim i ogólnoświatowym. Swoją pracę wykonujemy z ogromną pasją i zaangażowaniem. Postępy naszych słuchaczy są naszym osobistym sukcesem, na którym bardzo nam zależy.
  Wrocławska 20 B/14 Warszawa
 • Enkel jezyki dla firm

  Zajmujmy się prowadzeniem kursów z języków obcych oraz szkoleń językowych w małych firmach, korporacjach oraz instytucjach. Prowadzimy zajęcia w opraciu o nowoczesne podręczniki, materiały multimedialne oraz platformę e-learnigowę, która sukcesywnie jest rozwijana. Nasz oferta obejmuje kursy tematyczne: język codzienny; język biznesowy; język specjalistyczny (kursy dedykowane dla określonych grup zawodowych). szkolenia z zakresu kultury biznesowej danego kraju, przed wyjazdem w delegację. kursy początkujące / średnio-zaawansowane/ zaawansowane. Organizujemy kursy z popularnych języków…
  Grażyny 13 lok. 319 Warszawa
 • GETGO

  Szkoła językowa w Radomiu dla dzieci, młodzieży i dorosłych.Kursy ogólne, egzaminacyjne, indywidualne, korepetycje.Zajęcia z lektorem polskim i native speakerem z doświadczeniem. Kameralna atmosfera - małe grupy.Kładziemy nacisk na porozumiewanie się i płynność.Uczymy nowoczesnymi metodami.
  Wyszyńskiego 6/1 Radom
 • Akademia Lingwistyczna

  AKADEMIA LINGWISTYCZNA w Radomiu utworzona została w sierpniu 2007 na bazie powstałej 35 lat temu SP "LINGWISTA". Przejęła wypracowane przez 35 lat doświadczenie, profesjonalizm oraz pasję i zaangażowanie w prowadzeniu zajęć językowych. Dla wygody naszych słuchaczy jesteśmy w każdej dzielnicy miasta.
  Kusocińskiego 8 Radom
 • Prymus-Siedlce

  "Prymus" Sp z o.o. jest ogólnopolską szkołą językową, wyspecjalizowaną w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych. Działalność lingwistyczną prowadzimy od 1992 roku w 3 oddziałach regionalnych (Kraków, Lublin, Warszawa) oraz w ok. 25 zakładach i agencjach na terenie całej Polski. Stosujemy sprawdzone metody nauczania, zakładające równomierne opanowanie przez uczniów wszystkich umiejętności, zapewniających swobodne porozumiewanie się w danym języku.
  Wiśniowa 5 Siedlce
 • Master Language

  Centrum językowe MASTER LANGUAGE działa na terenie całej Warszawy i specjalizuje się w nauczaniu dwóch języków: angielskiego i rosyjskiego. Od początku swojej działalności prowadzimy kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania i o różnym stopniu intensywności. Nasza oferta skierowana jest zarówno do dzieci i młodzieży, jak i do osób dorosłych. Oferujemy również zajęcia indywidualne oraz szkolenia językowe dla firm w domu Klienta bądź siedzibie firmy. Naszym celem jest zapewnienie najwyższych standardów…
  Erazma z Zakroczymia 15 Warszawa
 • English Best Way

  ENGLISH BEST WAY jest największą na Mazowszu siecią szkół uczących języka angielskiego Metodą Callana! ZAPRASZAMY! Najszybsza nauka języków. Nauka angielskiego metodą Callana. Włoski, chiński, hiszpański, rosyjski, francuski, niemiecki - metodami bezpośrednimi. Znajdź odpowiedni kurs dla siebie. Rozpocznij naukę już dziś! Zadzwoń teraz aby zarezerwować miejsce!
  Al. KEN 97 lok. UH31A Warszawa
 • Albion Warszawa

  Starej Baśni 12 lok. 48 Warszawa