Mazowieckie

 • Learning Avenue

  Posiadamy doświadczenie wielomiesięcznych lub wieloletnich pobytów studyjnych w krajach, których języków uczymy. Metodycznie i pedagogicznie podparte metody przynoszą pożądane efekty. Jesteśmy autorami podręczników językowych, wydawanych przez renomowane wydawnictwa o zasięgu ogólnopolskim i ogólnoświatowym. Swoją pracę wykonujemy z ogromną pasją i zaangażowaniem. Postępy naszych słuchaczy są naszym osobistym sukcesem, na którym bardzo nam zależy.
  Wrocławska 20 B/14 Warszawa
 • Enkel jezyki dla firm

  Zajmujmy się prowadzeniem kursów z języków obcych oraz szkoleń językowych w małych firmach, korporacjach oraz instytucjach. Prowadzimy zajęcia w opraciu o nowoczesne podręczniki, materiały multimedialne oraz platformę e-learnigowę, która sukcesywnie jest rozwijana. Nasz oferta obejmuje kursy tematyczne: język codzienny; język biznesowy; język specjalistyczny (kursy dedykowane dla określonych grup zawodowych). szkolenia z zakresu kultury biznesowej danego kraju, przed wyjazdem w delegację. kursy początkujące / średnio-zaawansowane/ zaawansowane. Organizujemy kursy z popularnych języków…
  Grażyny 13 lok. 319 Warszawa
 • Szkoła Językowa Warsaw School of Languages

  Intensywne wakacyjne kursy indywidualne i grupowe języka portugalskiego, hiszpańskiego i angielskiego odbywają się od czerwca do września. Kursy miesięczne: zajęcia 3 lub 4 razy w tygodniu. Niewielkie, kameralne grupy sprzyjają dobrej atmosferze i efektywnej nauce. Jeśli masz zaległości i chcesz nadrobić materiał/ugruntować wiedzę, bądź chcesz poznać nowy język, kurs intensywny jest dla Ciebie! Zapraszamy, więcej informacji pod numerem telefonu: 883 795 652 i na kontakt@szkolajezykowawsl.pl Nasza pełna oferta dostępna na:www.szkolajezykowawsl.pl
  Nowy Świat 54/56 lok. 30 Warszawa
 • GETGO

  Szkoła językowa w Radomiu dla dzieci, młodzieży i dorosłych.Kursy ogólne, egzaminacyjne, indywidualne, korepetycje.Zajęcia z lektorem polskim i native speakerem z doświadczeniem. Kameralna atmosfera - małe grupy.Kładziemy nacisk na porozumiewanie się i płynność.Uczymy nowoczesnymi metodami.
  Wyszyńskiego 6/1 Radom
 • Akademia Lingwistyczna

  AKADEMIA LINGWISTYCZNA w Radomiu utworzona została w sierpniu 2007 na bazie powstałej 35 lat temu SP "LINGWISTA". Przejęła wypracowane przez 35 lat doświadczenie, profesjonalizm oraz pasję i zaangażowanie w prowadzeniu zajęć językowych. Dla wygody naszych słuchaczy jesteśmy w każdej dzielnicy miasta.
  Kusocińskiego 8 Radom
 • Prymus-Siedlce

  "Prymus" Sp z o.o. jest ogólnopolską szkołą językową, wyspecjalizowaną w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych. Działalność lingwistyczną prowadzimy od 1992 roku w 3 oddziałach regionalnych (Kraków, Lublin, Warszawa) oraz w ok. 25 zakładach i agencjach na terenie całej Polski. Stosujemy sprawdzone metody nauczania, zakładające równomierne opanowanie przez uczniów wszystkich umiejętności, zapewniających swobodne porozumiewanie się w danym języku.
  Wiśniowa 5 Siedlce
 • English Best Way

  ENGLISH BEST WAY jest największą na Mazowszu siecią szkół uczących języka angielskiego Metodą Callana! ZAPRASZAMY! Najszybsza nauka języków. Nauka angielskiego metodą Callana. Włoski, chiński, hiszpański, rosyjski, francuski, niemiecki - metodami bezpośrednimi. Znajdź odpowiedni kurs dla siebie. Rozpocznij naukę już dziś! Zadzwoń teraz aby zarezerwować miejsce!
  Al. KEN 97 lok. UH31A Warszawa
 • Albion Warszawa

  Starej Baśni 12 lok. 48 Warszawa