Małopolskie

 • Moose Kraków

  Centrum Języków Obcych Moose - największa firma w Polsce zajmująca się indywidualnym nauczaniem języków obcych oraz świadcząca profesjonalne usługi dla firm w zakresie organizacji zbiorowych i indywidualnych kursów językowych. Nasza szkoła powstała w 1994 roku we Wrocławiu. W ciągu następnych kilku lat rozszerzyliśmy swoją działalność także na inne miasta. Obecnie posiadamy swoje Biura Obsługi Klienta we Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Katowicach i Łodzi oraz liczne przedstawicielstwa na terenie całej…
  Basztowa 3/5 Kraków
 • Centrum Edukacji Lingua

  Początki Centrum Edukacji Lingua sięgają 1999 roku. Obecnie prowadzimy zajęcia w kilkuset placówkach na terenie kraju, zatrudniamy ponad 100 nauczycieli języków obcych i jesteśmy jedną z najlepiej zorganizowanych szkół językowych.
  11 listopada 130 Kraków
 • Syllabus Kraków

  Działamy nieprzerwanie od 1996r. Od 13 lat uczymy dzieci, młodzież i dorosłych. Prowadzimy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania, kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge i do matury. Jesteśmy współorganizatorem Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla Gimnazjów.
  ul. Klonowica 17d Kraków
 • Mission Języki Obce

  Na małopolskim rynku branży językowej istniejemy od 1991r. Od początku kształtowania się wolnego rynku, zdawaliśmy sobie sprawę, że koniecznością polskich przedsiębiorców jest otworzenie się z na inne kraje. Olbrzymią barierą była nieznajomość języków. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów rozpoczęliśmy szkolenia językowe dla firm i instytucji. Uzupełnieniem naszych działań były usługi oferowane przez nasze biuro tłumaczeń.
  Armii Krajowej 95 Kraków
 • Centrum Językowe EVEREST

  Od 12 lat uczymy dzieci, młodzież, dorosłych, indywidualnie i grupowo, pracowników firm małych i dużych, intensywnie i w tempie umiarkowanym, wieczorami i rano… Jesteśmy szalenie elastyczni, a nasza oferta językowa jest na tyle szeroka, że zadowala najbardziej wyrafinowane gusta.
  ul. Mieszczańska 9 Kraków VIII Dębniki
 • Callan Szkoła Języka Angielskiego

  Nasza Szkoła jest jedyną filią londyńskiej Callan School of English, największej szkoły językowej w Wielkiej Brytanii. Nasza Szkoła jest również autoryzowanym przez Callan Method Organization (CMO) centrum konsultacyjnym i szkoleniowym dla nauczycieli pragnących odbyć szkolenie w nauczaniu języka angielskiego Metodą Callana.
  Mała 3 Kraków
 • Szkoła Języków Obcych Victoria Center Świątniki Górne

  Stawiamy na zadowolenie Klientów! Szkoła Języków Obcych Victoria Center to profesjonalne, indywidualne podejście do ucznia, życzliwa i serdeczna atmosfera. Naszym atutem są male grupy 5 - 9 osób. Uczymy dzieci już od 2 roku życia. W Szkole Języków Obcych VICTORIA CENTER można uczęszczać na kursy indywidualne oraz grupowe z języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego i rosyjskiego. W 2009 roku otwieramy pierwsze w Małopolsce Polsko-Angielskie Przedszkole Artystyczne LENKOWO. Organizujemy kolonie…
  Wrząsowice 310 (Pokrzywnica) Świątniki Górne
 • Mission Języki Obce-Kraków

  Na małopolskim rynku branży językowej istniejemy od 1991r. Od początku kształtowania się wolnego rynku, zdawaliśmy sobie sprawę, że koniecznością polskich przedsiębiorców jest otworzenie się z na inne kraje. Olbrzymią barierą była nieznajomość języków. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów rozpoczęliśmy szkolenia językowe dla firm i instytucji. Uzupełnieniem naszych działań były usługi oferowane przez nasze biuro tłumaczeń.
  ul. Kolberga 3/10 Kraków
 • MASTERLANG Kraków

  MASTERLANG - SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH - angielski - niemiecki - francuski - włoski - hiszpański - rosyjski WSZYSTKIE POZIOMY System team-teaching gwarantujący stały kontakt z nauczycielem obcokrajowcem! PROPONUJEMY RÓWNIEŻ: - szkolenia dla firm - tłumaczenia Działamy od 1997 roku. Uczymy najpopularniejszą i najskuteczniejszą metodą - metodą komunikatywną. Oznacza to, że kładziemy nacisk na harmonijny rozwój wszystkich czterech umiejętności językowych: umiejętności mówienia, rozumienia ze słuchu, czytania i pisania, ze szczególnym jednak…
  Torfowa 3/1 Kraków
 • Rock&Joy

  Szkoła Rock&Joy, funkcjonuje od 2002 roku. Szkoła prowadzona jest w angielskim stylu i oparta jest o autorską metodę konwersacyjną "Direct". Nauka odbywa się w kameralnych grupach,przyjaznej atmosferze przy kawie lub herbacie, w komforcie wnętrza i wysokiej kulturze lektorów. Na życzenie wprowadzamy suplementy branżowe oraz wprowadzimy lekcje indywidualne. Posiadamy akredytacje MENIS i wydajemy certyfikaty.
  Zamoyskiego 29/IIp Kraków
 • Centrum IB

  Realizujemy programy podwyższania kwalifikacji kadr zarządzających oraz pracowników małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Zajmujemy się rozwojem personalnym w związku z postępem technicznym, technologicznym, organizacyjnym, wdrożeniami, podwyższaniem efektywności i jakości pracy, wzrostem konkurencyjności oraz ze zmieniającymi się dynamicznie uregulowaniami prawnymi.
  Św. Filipa 7/8 Kraków
 • Profi-Lingua Kraków

  Nasza Szkoła Profi-Lingua jest jednym z największych ośrodków nauczania języków obcych w Polsce. Mamy ponad 20-letnie doświadczenie w uczeniu języków obcych oraz tysiące zrealizowanych godzin na kursach firmowych Działalność edukacyjną rozpoczęliśmy w 1991 roku. Z każdym rokiem rozwijamy się otwierając nowe oddziały oraz poszerzając ofertę o kolejne języki i rodzaje kursów.
  Podwale 7 Kraków
 • York School of English Kraków

  Szkoła języka angielskiego York to jedna z najstarszych szkół języka angielskiego w Krakowie i w Polsce, założona na bazie wieloletniej pracy dydaktycznej w Polsce, Wielkiej Brytanii i w USA oraz stałej współpracy z najlepszymi renomowanymi szkołami w Polsce uznawanymi przez PASE oraz renomowanymi szkołami brytyjskimi, uznanymi przez British Council i zrzeszonymi w Quality English.
  Mackiewicza 12 Kraków
 • British School - Kraków

  Witamy w krakowskim oddziale British School, Ogólnopolskiej Szkoły Językowej. Naszą misją jest nauczanie języków na najwyższym poziomie, z absolutnym uwzględnieniem potrzeb klienta i dbałością o o jego satysfakcję. Rozumiemy, że nauka języka jest inwestycją, która dzięki nam ma możliwość zaprocentować w przyszłości. Zaufaj nam, a dzięki doświadczeniu opartemu na pracy ponad 600 lektorów w całym kraju pomożemy Ci osiągnąć Twój cel.
  Osiedle Albertyńskie 1-2 (hotel Lipsk), obok CH Czyżyny Kraków
 • Everest

  Kształcimy na wszystkich poziomach zaawansowania w zakresie najważniejszych języków obcych. Działamy dynamicznie. Pracujemy z pasją i zaangażowaniem.
  Osiedle Podwawelskie, Mieszcza Kraków
 • Centrum Szkolenia i Przedsiębiorczości KANWA

  Ilość szkół językowych zwiększa się co roku w tempie geometrycznym, lecz czasem trudno dostrzec różnice w ich ofertach kursów. W przypadku większości, pewne cechy są jednak wspólne - zajęcia nie są zbyt ciekawe, prowadzone jak w szkole, grupy są duże, a postępy w nauce niewielkie.   Wiemy, że nauka języka nie jest możliwa bez ciężkiej pracy. Chcemy jednak by nasze kursy łączyły przyjemne z pożytecznym. Dlatego postanowiliśmy położyć nacisk na…
  ul. Nowosądecka 5a Kraków
 • Biuro Projektu EVEREST Kraków

  Kształcimy na wszystkich poziomach zaawansowania w zakresie najważniejszych języków obcych. Działamy dynamicznie. Pracujemy z pasją i zaangażowaniem. Od kilku lat z powodzeniem realizujemy szkolenia dofinansowane z EFS.
  Mieszczańska 19/4 Kraków