Toledo szkoła języków obcych

Kontakt email, www
ul. Gdańska 54 (skrzyżowanie z Zieloną), I piętro, pok. 112A, Łódź
,

Grupowe

Grupy „na miarę” Jeśli Twój kolega lub koleżanka chcą się uczyć tego samego języka co Ty, załóżcie własną grupę. Wspólne lekcje z bliską Ci osobą to miło i pożytecznie spędzony czas. W ten sposób łatwiej będzie Wam znaleźć termin w którym odbywać będą się Wasze zajęcia. Wyjściowa cena 60 minut zajęć dla dwóch osób to 35 złotych (17,50 zł od osoby). Każda dodatkowa osoba podwyższa łączną cenę o 10 złotych. Maksymalnie w zajęciach może uczestniczyć 8 osób.

Indywidualne

Zajęcia indywidualne Zapraszamy na zajęcia indywidualne z angielskiego, hiszpańskiego lub niemieckiego. Lekcje mogą się odbywać w naszych salach lub u Ciebie w domu. Oferujemy pełną elastyczność jeśli chodzi o terminy, intensywność spotkań, poziom oraz typ kursu. Wyjściowa cena 60 minut zajęć to 25 złotych. Cena może wzrosnąć lub zmaleć zależnie od intensywności i miejsca zajęć.

Angielski

Kursy języka angielskiego KURS STANDARDOWY (jedno spotkanie w tygodniu- 90 minut, 30 godzin lekcyjnych w semestrze), jest to doskonały wybór dla osób które chcą się nauczyć języka ale nie dysponują dużą ilością wolnego czasu. Kurs ma charakter ogólny, celem kursu jest opanowanie języka angielskiego przez kursanta i dalsze szkolenie umiejętności takich jak mówienie, rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstu, pisanie. Po ukończeniu kursu, w przypadku zaliczenia wszystkich testów uczeń otrzymuje dyplom ukończenia kursu języka angielskiego na danym poziomie. Cena kursu obejmuje 30 godzin lekcyjnych, konsultacje z lektorem, dodatkowe materiały dydaktyczne: teksty, ćwiczenia. KURS STANDARDOWY PLUS (jedno spotkanie w tygodniu 135 minut, 45 godzin lekcyjnych w semestrze), jest to doskonały wybór dla osób które chcą się nauczyć języka ale nie dysponują dużą ilością wolnego czasu. Kurs ma charakter ogólny, celem kursu jest opanowanie języka angielskiego przez kursanta i dalsze szkolenie umiejętności takich jak mówienie, rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstu, pisanie. Po ukończeniu kursu, w przypadku zaliczenia wszystkich testów uczeń otrzymuje dyplom ukończenia kursu języka angielskiego na danym poziomie. Cena kursu obejmuje 45 godzin lekcyjnych, konsultacje z lektorem, dodatkowe materiały dydaktyczne: teksty, ćwiczenia. KURS INTENSYWNY (dwa spotkania w tygodniu po 90 minut, 58 godzin lekcyjnych w semestrze). Jest to kurs dla osób które chcą szybko nauczyć się języka hiszpańskiego. Kurs ma charakter ogólny z dodatkiem przygotowania do egzaminów DELE. Celem kursu jest opanowanie języka angielskiego przez kursanta i dalsze szkolenie umiejętności takich jak mówienie, rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstu czytanego, pisanie. Wiedza uczniów jest sprawdzana przez nas kilka razy w ciągu semestru, tak aby lektor mógł określić silne i słabe strony ucznia i pokierować odpowiednio torem jego nauki. Po ukończeniu kursu w przypadku zaliczenia wszystkich testów, kursant otrzymuje dyplom ukończenia kursu języka angielskiego. Cena kursu obejmuje 58 godzin lekcyjnych, konsultacje z lektorem, dodatkowe materiały dydaktyczne: teksty, ćwiczenia. KURS TWORZONY „NA MIARĘ” (stwórz z przyjaciółmi własną grupę). Wybierz profil kursu (ogólny/konwersacyjny/specjalistyczny), decyduj o częstotliwości zajęć a także o godzinach spotkań. KURS INDYWIDUALNY (zajęcia sam na sam z lektorem w naszej siedzibie lub u Ciebie w domu!).

Hiszpański

Kursy języka hiszpańskiego KURS STANDARDOWY (jedno spotkanie w tygodniu- 90 minut, 30 godzin lekcyjnych w semestrze), jest to doskonały wybór dla osób które chcą się nauczyć języka ale nie dysponują dużą ilością wolnego czasu. Kurs ma charakter ogólny, celem kursu jest opanowanie języka hiszpańskiego przez kursanta i dalsze szkolenie umiejętności takich jak mówienie, rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstu, pisanie. Po ukończeniu kursu, w przypadku zaliczenia wszystkich testów uczeń otrzymuje dyplom ukończenia kursu języka hiszpańskiego na danym poziomie. Cena kursu obejmuje 30 godzin lekcyjnych, konsultacje z lektorem, dodatkowe materiały dydaktyczne: teksty, ćwiczenia. KURS STANDARDOWY PLUS (jedno spotkanie w tygodniu 135 minut, 45 godzin lekcyjnych w semestrze), jest to doskonały wybór dla osób które chcą się nauczyć języka ale nie dysponują dużą ilością wolnego czasu. Kurs ma charakter ogólny, celem kursu jest opanowanie języka hiszpańskiego przez kursanta i dalsze szkolenie umiejętności takich jak mówienie, rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstu, pisanie. Po ukończeniu kursu, w przypadku zaliczenia wszystkich testów uczeń otrzymuje dyplom ukończenia kursu języka hiszpańskiego na danym poziomie. Cena kursu obejmuje 30 godzin lekcyjnych, konsultacje z lektorem, dodatkowe materiały dydaktyczne: teksty, ćwiczenia. KURS INTENSYWNY (dwa spotkania w tygodniu po 90 minut, 58 godzin lekcyjnych w semestrze). Jest to kurs dla osób które chcą szybko nauczyć się języka hiszpańskiego. Kurs ma charakter ogólny z dodatkiem przygotowania do egzaminów DELE. Celem kursu jest opanowanie języka hiszpańskiego przez kursanta i dalsze szkolenie umiejętności takich jak mówienie, rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstu czytanego, pisanie. Wiedza uczniów jest sprawdzana przez nas kilka razy w ciągu semestru, tak aby lektor mógł określić silne i słabe strony ucznia i pokierować odpowiednio torem jego nauki. Po ukończeniu kursu w przypadku zaliczenia wszystkich testów, kursant otrzymuje dyplom ukończenia kursu języka hiszpańskiego. KURS TWORZONY „NA MIARĘ” (stwórz z przyjaciółmi własną grupę). Wybierz profil kursu (ogólny/konwersacyjny/specjalistyczny), decyduj o częstotliwości zajęć a także o godzinach spotkań. KURS INDYWIDUALNY (zajęcia sam na sam z lektorem w naszej siedzibie lub u Ciebie w domu!).

Niemiecki

Kursy języka niemieckiego KURS STANDARDOWY (jedno spotkanie w tygodniu- 90 minut, 30 godzin lekcyjnych w semestrze), jest to doskonały wybór dla osób które chcą się nauczyć języka ale nie dysponują dużą ilością wolnego czasu. Kurs ma charakter ogólny, celem kursu jest opanowanie języka niemieckiego przez kursanta i dalsze szkolenie umiejętności takich jak mówienie, rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstu, pisanie. Po ukończeniu kursu, w przypadku zaliczenia wszystkich testów uczeń otrzymuje dyplom ukończenia kursu języka niemieckiego na danym poziomie. Cena kursu obejmuje 30 godzin lekcyjnych, konsultacje z lektorem, dodatkowe materiały dydaktyczne: teksty, ćwiczenia. KURS STANDARDOWY PLUS (jedno spotkanie w tygodniu 135 minut, 45 godzin lekcyjnych w semestrze), jest to doskonały wybór dla osób które chcą się nauczyć języka ale nie dysponują dużą ilością wolnego czasu. Kurs ma charakter ogólny, celem kursu jest opanowanie języka niemieckiego przez kursanta i dalsze szkolenie umiejętności takich jak mówienie, rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstu, pisanie. Po ukończeniu kursu, w przypadku zaliczenia wszystkich testów uczeń otrzymuje dyplom ukończenia kursu języka niemieckiego na danym poziomie. Cena kursu obejmuje 30 godzin lekcyjnych, konsultacje z lektorem, dodatkowe materiały dydaktyczne: teksty, ćwiczenia. KURS INTENSYWNY (dwa spotkania w tygodniu po 90 minut, 58 godzin lekcyjnych w semestrze). Jest to kurs dla osób które chcą szybko nauczyć się języka niemieckiego. Kurs ma charakter ogólny z dodatkiem przygotowania do egzaminów DELE. Celem kursu jest opanowanie języka hiszpańskiego przez kursanta i dalsze szkolenie umiejętności takich jak mówienie, rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstu czytanego, pisanie. Wiedza uczniów jest sprawdzana przez nas kilka razy w ciągu semestru, tak aby lektor mógł określić silne i słabe strony ucznia i pokierować odpowiednio torem jego nauki. Po ukończeniu kursu w przypadku zaliczenia wszystkich testów, kursant otrzymuje dyplom ukończenia kursu języka niemieckiego. KURS TWORZONY „NA MIARĘ” (stwórz z przyjaciółmi własną grupę). Wybierz profil kursu (ogólny/konwersacyjny/specjalistyczny), decyduj o częstotliwości zajęć a także o godzinach spotkań. KURS INDYWIDUALNY (zajęcia sam na sam z lektorem w naszej siedzibie lub u Ciebie w domu!).

Kursy językowe

Specjalizacje:

 • Grupowe
 • Indywidualne
 • Angielski
 • Hiszpański
 • Niemiecki
 • Kursy językowe

O nas

 • Centrum języków obcych TOLEDO prowadzi naukę języków obcych od 2009 roku. Od samego początku stawiamy na jakość naszych kursów, małe grupy, energicznych i pełnych pasji lektorów. Korzystamy z najlepszych podręczników i pomocy naukowych.
 • W Centrum języków obcych Toledo możesz uczyć się :
 • języka hiszpańskiego
 • języka angielskiego
 • języka niemieckiego
 • języka katalońskiego