Tip Top English

Kontakt email, www
ul. 1 zobacz inne firmy z Maja Bielawa
,

Nauka w przedszkolu

KIDS CLUB / ANGIELSKI OD 3 ROKU ŻYCIA Uważamy, że nauka języka powinna być przyjemnością, dlatego dla najmłodszych przygotowaliśmy specjalną ofertę Kids Club. Jest to program autorski. Zajęcia prowadzone są w grupach maksymalnie 8 osobowych i trwają 40 minut. Dzięki połączeniu istotnych elementów oraz metod, takich jak gry, zabawy edukacyjne, ćwiczenia plastyczne, piosenki i quizy, dzieci bezstresowo wchodzą w świat języka angielskiego. Poznają proste zwroty i słowa angielskie poprzez rymowanki i piosenki angielskie. Osłuchują się z naturalnym językiem angielskim i w swoim indywidualnym tempie zaczynają odtwarzać poznane słowa i frazy. Małe dzieci są bardzo entuzjastyczne, ale nie są w stanie skoncentrować swojej uwagi przez dłuższy czas, dlatego nasze zajęcia są urozmaicone i bardzo dynamiczne. W celu przyswojenia nowego materiału, angażujemy wszystkie zmysły dziecka co stymuluje je i pomaga zapamiętać nowe słówka. W Kids Club dzieci bawią się świetnie, a jednocześnie nieświadomie przyswajają język angielski. Teraz język angielski nie będzie dla maluchów obcym językiem, ale obok języka polskiego - DRUGIM JĘZYKIEM.

Angielski

Kursy językowe

Dla gimnazjum

Oferta dla uczniów klas 3 gimnazjum Kurs ma na celu przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z języka obcego. Słuchacz zapoznaje się ze strukturą egzaminu, doskonali umiejętności odbioru tekstu czytanego, słuchanego i reagowania językowego, które są niezbędne do rzetelnego przygotowania się do egzaminu.

Maturalne

Kurs maturalny Kurs ma na celu przygotowanie do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym lub rozszerzonym. Sprawdzony kurs dla maturzystów zapewniający kompleksową i gruntowną powtórkę materiału przed egzaminem maturalnym. Przygotowuje do zdania egzaminu pisemnego oraz ustnego na dwóch poziomach-podstawowym i rozszerzonym. Uczniowie nabywają wprawy i doświadczenia w rozwiązywaniu testów maturalnych, utrwalają i rozszerzają słownictwo, ćwiczą słuchanie i czytanie ze zrozumieniem, jak i zastosowanie struktur gramatycznych. Omawiane są strategie egzaminacyjne zarówno na część ustną jak i pisemną egzaminu maturalnego. W czasie trwania kursu przeprowadzane są próbne egzaminy maturalne. Wszystko po to, aby zapewnić uczniom sukces na prawdziwym egzaminie

Dla szkół podstawowych

TIP TOP ENGLISH - OFERTA DLA DZIECI Kurs przeznaczony dla dzieci uczęszczających do szkoły podstawowej Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 50 min. Kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi pozwoliło wypracować własne, skuteczne metody nauczania wzbogacane stałymi szkoleniami metodyków renomowanych wydawnictw zagranicznych. Bazujemy na oryginalnych podręcznikach przeznaczonych dla danej grupy wiekowej wzbogacanych własnymi materiałami uzupełniającymi . Dzieci klas I – III szkół podstawowych to wyjątkowo otwarci i ciekawi nowych wiadomości uczniowie szybko przyswajający nowe słówka i zwroty. Dlatego też celem tego szczególnego kursu jest wzbudzenieu dziecka chęci i zamiłowania do nauki języka obcego. Cel ten zdobędziemy poprzez połączenie przyjemnego z pożytecznym, czyli zabawy z nauką. Dzieci na zajęciach poznają podstawowe słownictwo (kolory, liczebniki, dni tygodnia, miesiące, pomieszczenia i meble w domu, zwierzęta itp.) oraz szeroką gamę zwrotów niezbędnych w podstawowej komunikacji dnia codziennego. Nauka elementarnych zagadnień gramatycznych opiera się na skojarzeniach. Wiek 10 – 15 lat kurs ma na celu aktywne ćwiczenie i doskonalenie czterech podstawowych funkcji językowych: mówienia, rozumienia ze słuchu, czytania i pisania. Zajęcia prowadzone są metodą komunikatywną z zastosowaniem technik aktywizujących To co przez zajęcia wypowiemy, później zapisujemy, a dodatkowo jeszcze ćwiczymy pisownię przez dyktanda – łamigłówki, krzyżówki. Kurs jest bogaty w elementy rebusów językowych, ale też wprowadzane są elementy reguł gramatycznych. Dzieci po zakończeniu kursu potrafią samodzielnie tworzyć zdania (pytające, twierdzące, rozkazujące, przeczące), wypowiedzi, oraz zrobić notatkę, wyrazić swoją potrzebę, prośbę. Potrafią też porozumiewać się w podstawowych sytuacjach dnia codziennego.

Specjalizacje:

 • Nauka w przedszkolu
 • Angielski
 • Kursy językowe
 • Dla gimnazjum
 • Maturalne
 • Dla szkół podstawowych

O nas

 • Centrum Językowe Tip Top English zostało założone w 2003 roku.
 • W tym czasie nasza szkoła osiągnęła znaczącą pozycję na lokalnym rynku
 • nauczania języków obcych, w tym w szczególności języka angielskiego.
 • Jako jedni z pierwszych, na terenie powiatu dzierżoniowskiego, rozpoczęliśmy nauczania
 • języka angielskiego za pomocą nowatorskiej Metody Callana.
 • Obecnie jako jedyni w powiecie posiadamy licencje do nauczania najnowszą metodą
 • bezpośrednią Direct English. Centrum tworzą wykwalifikowani nauczyciele, dla których
 • nauczanie jest pasją. Nasi lektorzy to uzdolnieni specjaliści w nauczaniu, a ich poziom
 • kompetencji językowych odpowiada poziomowi native speaker.
 • Dnia 1 sierpnia 2011 Centrum Językowe Tip Top English podpisało umowę o współpracy
 • z PEARSON EDUCATION POLSKA wydawcą książek Longmana, który nadał naszej szkołe
 • statut szkoły współpracującej z Pearson Education Polska.
 • Tym samym Centrum Językowe Tip Top English objęte zostało stałą opieką metodyczną
 • oraz korzysta z podręczników i publikacji wydawnictwa Pearson LONGMAN.