Szkoła Języków Obcych Expert Monika Pająk

Kontakt email, www
ul. Polna 12, Bolesławiec zobacz inne firmy z Polna , Bolesławiec
59-700 Bolesławiec , woj. Dolnośląskie

Indywidualne

Zajęcia indywidualne Poziom nauki języka, oraz tematyka zajęć dostosowana do potrzeb ucznia. Możliwość wyboru dogodnej pory zajęć oraz liczby lekcji tygodniowo. radosna, bezstresowa atmosfera, dynamiczna nauka przez zabawę, szybkie przyswajanie nowych słów poprzez niekonwencjonalne metody aktywizujące, profesjonalni pedagodzy.

Nauka w przedszkolu

Kursy dla dzieci Kursy prowadzone są z użyciem podręczników specjalnie dobranych i dostosowanych do wieku i poziomu językowego uczniów. Dodatkowo dla osiągnięcia lepszych wyników w nauczaniu, uczniowie wykorzystują pracując w parach lub w grupach oraz podczas oglądania obcojęzycznych filmów edukacyjnych jak i korzystania z multimedialnych programów komputerowych, do których wykorzystane są komputery przenośne. Poza tym uczniowie wykonują specjalnie przygotowane dodatkowe zadania utrwalające.

Kursy językowe

Kursy dla firm

Szkolenia dla firm Szkolenia prowadzone w siedzibie Szkoły EXPERT lub na terenie firm, do których skierowana zostanie oferta. Program kursów dostosowany jest do indywidualnych potrzeb kursantów z uwzględnieniem kompetencji językowych potrzebnych do wykonywania zawodu. Oprócz możliwości korzystania z technik multimedialnych i nowoczesnych podręczników uczniowie zdobywają umiejętności porozumiewania się w sytuacjach życia codziennego i zawodowego, pisania (np. notatki, listy, CV, e-maile), słuchania i czytania. możliwość wyboru miejsca szkolenia ( siedziba szkoły EXPERT lub siedziba danej firmy), program kursów dostosowany jest do indywidualnych potrzeb kursantów z uwzględnieniem kompetencji językowych potrzebnych do wykonywania zawodu, nowoczesne metody i materiały szkoleniowe, dużo konwersacji, możliwość zajęć indywidualnych lub zindywidualizowanych (od 2-4 osób), elastyczność i dyspozycyjność lektorów ( zajęcia rano lub po południu).

Maturalne

Kursy maturalne 100% zdawalność na maturze podstawowej i rozszerzonej, UWAGA! skutecznie przygotowujemy do nowej matury ustnej, małe grupy gwarantujące wysokie efekty nauczania, kursy prowadzone przez doświadczonych anglistów i germanistów, dużo konwersacji.

Specjalizacje:

 • Indywidualne
 • Nauka w przedszkolu
 • Kursy językowe
 • Kursy dla firm
 • Maturalne

O nas

 • 1. Profesjonalizm i doświadczenie
 • Kursy prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. zobacz więcej (tutaj przejdź do : założyciele szkoły). Nasi uczniowie osiągają bardzo dobre wyniki na egzaminach MATURALNYCH oraz egzaminach państwowych takich jak FCE i CAE. Ambicja, kreatywność i zaangażowanie to atuty naszych nauczycieli, którzy dbają również o miłą i bezstresową atmosferę podczas zajęć. Współpracujemy także z lektorami anglojęzycznymi (native speakers), którzy zapewniają kontakt z żywym i naturalnym językiem angielskim.
 • 2. Jakość i nowoczesność
 • Nasza oferta obejmuje szeroki wybór kursów na wszystkich poziomach zaawansowania. Stosujemy aktywizujące metody nauczania dostosowane do wieku i umiejętności naszych uczniów. Nauka oparta jest o najnowsze podręczniki rekomendowane przez MEN oraz urozmaicone i ciekawe materiały dodatkowe, wykorzystujące zdobycze nowoczesnej techniki (np. bajki i filmy na DVD oraz VIDEO, multimedialne programy komputerowe , TV, Internet). Nasi uczniowie uczą się w małych grupach (5-9 osób), co zapewnia naturalny i bezpośredni kontakt z lektorem, swobodną atmosferę oraz bardzo dobry nadzór nauczyciela nad danym uczniem. zobacz więcej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kładziemy duży nacisk na rozwijanie umiejętności komunikacji w języku obcym, dlatego też poświęcamy dużo czasu na konwersacje oraz stosujemy różnorodne formy pracy.
 • 3. Konkurencyjne ceny
 • Oferujemy konkurencyjne ceny za nasze kursy.
 • Gwarantujemy rabaty rodzinne oraz przy jednorazowej wpłacie za cały kurs.