Szkoła Języków Obcych Devon School-Bytom

Kontakt email, www
ul. Daleka 28-30 Bytom-Miechowice zobacz inne firmy z Daleka Bytom Miechowice
41-902 Bytom , woj. Śląskie

Indywidualne

one2one One to One z językiem angielskim i niemieckim to propozycja dla osób nastawionych na zajęcia indywidualne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych kursantów proponjemy różne opcje kursów języka angielskiego i niemieckiego: zajęcia indywidualne z lektorem polskim zajęcia indywidualne z native-speakerem

Obozy językowe

Nauka w przedszkolu

Nauka języka angielskiego lub niemieckiego dla dzieci w wieku 4-6 lat .Uczymy metodą bezpośrednią uczącą komunikatywnego języka. Jest to metoda aktywizująca, pobudzająca wszystkie zmysły, dziecko uczy się naturalnie reagować w obcym języku na sytuacje znane mu z życia codziennego. Nauka uzupełniana jest materiałami edukacyjnymi takimi jak kolorowe książeczki, karty obrazkowe, gry, plakaty, płyty z grami multimedialnymi oraz piosenkami. W zajęciach bierze udział pacynka Cookie- pomocnik nauczyciela. Metoda łączy w sobie elementy nauki, zabawy oraz ruchu tak by dzieci mogły się dzięki nim wszechstronnie rozwijać. W ramach zajęć odbywają się warsztaty z doświadczonym w pracy z dziećmi native speakerem z Anglii.

Angielski

Niemiecki

Kursy językowe

Kursy dla firm

W ramach kursu językowego oferujemy: analizę potrzeb językowych przeprowadzenie testów wstępnych sprawdzających poziom aktualnych umiejętności rozmowę kwalifikacyjną umożliwiającą określenie właściwego poziomu nauczania dobór materiałów i metod nauczania uwzględniając kulturę organizacyjną klienta oraz specyfikę języka zawodowego dodatkowe materiały dydaktyczne dojazd lektora do klienta na zajęcia testy sprawdzające postępy w trakcie trwania szkolenia raporty z frekwencji test końcowy raport podsumowujący

Maturalne

Egzaminacyjne

egzaminacyjne Kursy FCE, CAE, ITELS ukierunkowane są na rozwijanie ogólnych umiejętności językowych w kontekście wymogów egzaminacyjnych. Istotne jest zaznajomienie się z technikami rozwiązywania testów gramatycznych, leksykalnych, oraz z wymogami dotyczącymi tekstów pisanych. Postępy w nauce sprawdzane są poprzez testy, które pozwalają uczniom na systematyczną ocenę własnej pracy. Dodatkowe konsultacje z native speakerem wzmacniają pewność siebie naszych kursantów. Kursy maturalne/gimnazjalne rozwijają wszystkie umiejętności językowe testowane podczas ustnego i pisemnego egzaminu dojrzałości lub egzaminu gimnazjalnego. W trakcie zajęć szczególną uwagę zwracamy na techniki egzaminacyjne, których znajomość jest niezbędna w trakcie podchodzenia do w/w egzaminów. Kursy prowadzone zgodnie z wymogami MEN, dotyczącymi matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz egzaminów gimnazjalnych. Nasi kursanci testują swoja wiedzę również z native speakers.

Specjalizacje:

  • Indywidualne
  • Obozy językowe
  • Nauka w przedszkolu
  • Angielski
  • Niemiecki
  • Kursy językowe
  • Kursy dla firm
  • Maturalne
  • Egzaminacyjne

O nas

Prowadzimy kursy języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Kursy skierowane są zarówno do dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Zajęcia prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę  w oparciu o podręczniki renomowanych firm. Stosujemy metodę  komunikatywną, której głównym założeniem jest rozwijanie umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu. Naszym celem jest umożliwienie słuchaczom swobodnego funkcjonowania w środowisku obcojęzycznym. Nauka z nami jest komfortowa i przyjemna. Niebanalne podejscie lektorów, innowacyjność w prowadzeniu lekcji to tylko niektóre z naszych atutów. Zajęcia z języka angielskiego prowadzone są w tandemach na przemian lektor zagraniczny (native speaker) z lektorem polskim lub wyłącznie przez native speakera. Kurs niemieckiego i hiszpańskiego prowadzony jest przez polskiego lektora.