No Problem-Skierniewice

Kontakt email, www
ul. Cicha 12
96-100 Wola Wysoka , woj. Łódzkie

Angielski

Kursy językowe

Dla gimnazjum

Dla gimnazjum dwa spotkania w tygodniu: 60 minut lekcji w grupie (4-6 osób) i 90 min. lekcji interaktywnej, lub dwa spotkania w tygodniu: 90 minut lekcji w grupie (4-6 osób) i 90 min. lekcji interaktywnej

Kursy dla firm

Prowadzimy kursy dla firm i w naszej siedzibie, i w siedzibie klienta, zarówno w formie zajęć grupowych jak i indywidualnych. Zajęcia mogą się odbywać w godzinach rannych, popołudniowych i wieczornych oraz w weekendy.

Maturalne

Przygotowujące do matury, FCE, CAE, CPE i innych egzaminów spotkania konwersacyjne, zwykle raz lub dwa razy w tygodniu po 90min.

Dla szkół podstawowych

Dla najmłodszych Przeznaczony dla dzieci poniżej 3 klasy szkoły podstawowej. Raz w tygodniu spotkanie dwie lekcje po 45minut z małą przerwą, z czego pierwsza lekcja w małej grupie, a druga interaktywna. na specjalne życzenie dwa razy w tygodniu po dwie lekcje po 45minut (w zeszłym roku odbywały się).

Dla liceów

Specjalizacje:

  • Angielski
  • Kursy językowe
  • Dla gimnazjum
  • Kursy dla firm
  • Maturalne
  • Dla szkół podstawowych
  • Dla liceów

O nas

Rodzaje kursówOferta dla firmProwadzimy kursy dla firm i w naszej siedzibie, i w siedzibieklienta, zarówno w formie zajęć grupowych jak i indywidualnych.Zajęcia mogą się odbywać w godzinach rannych, popołudniowych iwieczornych oraz w weekendy.Z naszej oferty dotychczas skorzystali:Szkoła posiada bibliotekę z kilkuset liczącymi się książkami donauki j. angielskiego, i co roku ten zbiór uzupełnia. Dysponujemydwudziestoma komputerami multimedialnymi.W czasie zajęć interaktywnych (warsztatów), każdy ma swój komputeri zwykle każdy ma indywidualnie dobrane ćwiczenie. W tym sensie sąto zajęcia indywidualne w cenie zajęć grupowych, chociaż zajęciaprowadzą zwykle jedna lub dwie osoby.Kształt kursu można dostosować do potrzeb kursantów.MetodyJest to nasz własny program autorski. Zajęcia prowadzone są wgrupach maksymalnie 6 osobowych i trwają 45 minut. Dziękipołączeniu istotnych elementów oraz metod , takich jak gry, zabawyedukacyjne, ćwiczenia plastyczne, quizy, dzieci bezstresowoopanowują wszystkie elementy języka angielskiego.Małe dzieci są bardzo entuzjastyczne, ale nie są w stanieskoncentrować swojej uwagi przez dłuższy czas, dlatego naszezajęcia są urozmaicone zajęciami komputerowymi. O tym jak komputeryprzyciągają uwagę dzieci nie potrzebuję chyba dużo pisać. Dziecibawią się świetnie, a jednocześnie nieświadomie przyswajają językangielski.Zawsze szczegółowo dostosowujemy nasz program do programupodręcznika szkolnego uczniów, którzy mają język angielski w szkolepowszechnej (gimnazjum i liceum też). Uczniowie zawsze przynosząpodręczniki szkolne na nasze lekcje.Nasza podstawowa zasada w tej kwestii brzmi: Najpierw materiał zeszkoły powszechnej na piątki, a dopiero potem dodatkowy materiał itym wyraźnie różnimy się od innych szkół, które nie biorąodpowiedzialności za stopnie w szkole powszechnej. U nas Uczniowiepiątkowi i szóstkowi są po prostu kierowani do wyższej grupy!To nie my wymyśliliśmy, żeby uczyć z dzieci z podręcznikówszkolnych, to wymyślili rodzice dzieci, które uczyliśmy. My tylkoto umożliwiliśmy dzięki komputerom. Żadna inna szkoła nie oferujelekcji z książki ucznia w cenie 8,5zl za 45minut, bo nie ma anidość komputerów, ani oprogramowania, ani umiejętności.