Language Academy-Akademia Języków Obcych

Kontakt email, www
Ul. 3 Maja 11
53-611 Wrocław , woj. Dolnośląskie

Indywidualne

Oferta zajęć indywidualnych skierowana jest do osób, które nie znalazły w naszej standardowej ofercie propozycji dla siebie. Jeśli więc chcesz uczęszczać na zajęcia o większej intensywności, masz nienormowany czas pracy, często wyjeżdżasz lub masz szczególne potrzeby językowe proponujemy Ci zajęcia indywidualne. Skontaktuj się z nami już dziś a pomożemy Ci stworzyć plan nauki dostosowany do Twoich możliwości i oczekiwań.

Angielski

Kursy językowe

Kursy dla firm

Drogi pracodawco, Znajomość języków obcych  może otworzyć przed Twoją  firmą zupełnie nowe horyzonty. Już dziś możesz podnieść kwalifikacje swoich pracowników korzystając z oferty Language Academy. Zespół ludzi posługujący się biegle językami obcymi umożliwi Twojej firmie zdobycie kontaktów międzynarodowych a tym samym jej rozwój i wymiernie korzyści finansowe.  Inwestując niewiele możesz wiele zyskać. Ucząc się języków obcych Twoi pracownicy rozwiną swoje umiejętności komunikacyjne i nie sprawi im problemu prowadzenie międzynarodowych spotkań, rozmów telefonicznych, negocjacji czy prezentacji oferty Twojej firmy. Przed zapisaniem każdego pracownika na kurs językowy dokonujemy szczegółowej analizy jego poziomu językowego oraz potrzeb. Ułatwia nam to zaproponowanie optymalnego rozwiązania dla każdego słuchacza. Dla Twojego komfortu dajemy Ci możliwość dopasowania typu szkolenia językowego do Twoich oczekiwań. Zajęcia w Twojej Firmie - nauka odbywa się w grupach złożonych tylko z pracowników Twojej firmy. Podstawową zaletą tego rozwiązania jest możliwość skupienia się na specyficznych potrzebach Twoich pracowników i wprowadzenia do szkolenia tematyki odpowiadającej profilowi Twojej działalności. Zajęcia odbywają się w dogodnym dla Twoich pracowników czasie a liczebność grup zależy tylko od Ciebie. Zajęcia w Language Academy - po przeprowadzeniu testu kwalifikacyjnego Twoi pracownicy zostaną przypisani do odpowiednich grup istniejących w naszej szkole. Istnieje również możliwość stworzenia oddzielnej grupy Twoich pracowników spotykającej się u nas.  Nasi lektorzy współpracujący z Twoją firmą zobowiązani są do regularnego przygotowywania raportów, które pomogą Ci obserwować postępy Twoich pracowników. Możemy również specjalnie dla nich organizować sesje egzaminów City&Guilds i LCCI.  Z nami nie musisz się związywać długoterminową umową. Sprawdź nasze kompetencje wykupując krótkie kursy (np. 20 godzin). Skontaktuj się z nami już dziś a już wkrótce zobaczysz pozytywne efekty naszej współpracy.

Egzaminacyjne

Specjalizacje:

  • Indywidualne
  • Angielski
  • Kursy językowe
  • Kursy dla firm
  • Egzaminacyjne

O nas

  • Witamy w Akademii Języków Obcych Language Academy. Jeżeli odwiedziłeś naszą stronę to z pewnością szukasz możliwości nauczenia się języka obcego. Nie mogłeś trafić lepiej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą a na pewno znajdziesz coś dla siebie. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania pod numerem telefonu: 0721 007 201