Efekt Szkoła Języków Obcych

Kontakt email, www
Al. Racławickie 34 Lublin zobacz inne firmy z Racławickie Lublin
20-043 Lublin , woj. Lubelskie
 • Bonus za kontynuację - osoby, które uczyły się u nas w zeszłym roku do czerwca włącznie 5%.
 • Specjalna oferta wakacyjna - 15% rabatu.
 • Powiedz o nas znajomym a dostaniesz 5% zniżki extra.
 • 571,20zł za intensywny kurs wakacyjny. Zajęcia indywidualne w specjalnej cenie. Sprawdź.

Angielski

Niemiecki

Włoski

Kursy językowe

Dla gimnazjum

Direct Teens Effect Direct Teens Effect to znakomita propozycja dla uczniów gimnazjum, którzy rozwiną tu swoje umiejętności językowe dzięki metodzie bezpośredniej, aby swobodnie porozumiewać się w języku angielskim. Jest to doskonałe uzupełnienie edukacji szkolnej, gdzie język mówiony nie zawsze stoi na pierwszym miejscu. Słownictwo jest dostosowane do tej grupy wiekowej uczniów, co sprawia, że czerpią satysfakcję z zajęć i są zmotywowani do kontynuacji nauki.

Dla szkół podstawowych

Direct Kids Effect Direct Kids Effect to oparty na metodzie bezpośredniej system nauki dla uczniów szkoły podstawowej. Wprowadza w świat języka angielskiego przez intensywny kontakt z językiem mówionym. Ciekawe i urozmaicone zajęcia zachęcą uczniów do kontynuowania przygody z językiem angielskim.

Egzaminacyjne

FCE Effect Język angielski Lublin - certyfikat FCE jest to pierwszy z serii kursów certyfikatowych. Zajęcia prowadzone są metodą komunikatywną w oparciu o podręcznik oraz dodatkowe ćwiczenia i testy. Kurs trwa 2 semestry i kompleksowo przygotowuje do zdania egzaminu FCE, tzn. uczniowie mają wielokrotną okazję do przerobienia każdego typu zadania egzaminacyjnego. Zyskują następujące umiejętności: rozumienie tekstu pisanego, rozumienie ze słuchu, wytwarzanie własnych tekstów pisanych, prowadzenie konwersacji i formowanie własnych wypowiedzi, a także rozwiązywanie testu leksykalno-gramatycznego. Dzięki temu słuchacz staje się zupełnie niezależny, jeśli chodzi o poruszanie się w każdej sferze językowej. W trakcie kursu studenci poddawani są licznym testom i egzaminom próbnym, dzięki czemu oswojeni są z formą egzaminu. Efektem systematycznej pracy na tym kursie jest zdany egzamin – nasza pewność w tej kwestii wyraża się wydawaniem pisemnych Gwarancji każdemu słuchaczowi, który regularnie uczęszcza na zajęcia od 3 miesięcy oraz systematycznie zalicza nasze testy wewnętrzne, niezależnie od rodzaju kursu. Po ukończeniu tego kursu słuchacze przechodzą na poziom CAE Effect. CAE Effect Język angielski Lublin - certyfikat CAE kolejny z kursów certyfikatowych również prowadzony jest metodą komunikatywną. Trwa on jednak 4 semestry ze względu na bardzo wysoki poziom trudności egzaminu CAE. Tu także słuchacze zaznajamiają się ze wszystkimi częściami egzaminu (Reading, Writing, Listening Speaking, Use of English) wykonując mnóstwo ćwiczeń do każdej części. Zajęcia prowadzone są w oparciu o podręcznik oraz uzupełniane dodatkowymi materiałami i testami. Ponieważ jest to poziom zaawansowany, na kursie są też elementy „pronunciation practice”, czyli mini warsztatów wymowy. Ze względu na stopień zaawansowania dużą rolę odgrywa także poprawność językowa, która na tym poziomie staje się jednym z priorytetów. Po ukończeniu 4 semestrów kursu CAE, dla największych pasjonatów języka angielskiego proponujemy kurs CPE Effect. CPE Effect Język angielski Lublin - certyfikat CPE jest to ostatni z kursów przygotowujących do egzaminów Cambridge. Najwytrwalsi i najbardziej zdeterminowani słuchacze przez 2 semestry szlifują język angielski, aby po ukończeniu kursu władać językiem w stopniu zbliżonym do „native speakers”. Podobnie jak na innych kursach certyfikatowych pracujemy w oparciu o podręcznik prezentujący wszystkie części egzaminu (Reading, Writing, Listening, Speaking, Use of English). Słuchacze wykonują także wiele ćwiczeń szlifujących ich umiejętności (również z zakresu wymowy i melodii języka), aby wkrótce bez najmniejszych problemów prezentować poziom akademicki.

Specjalizacje:

 • Angielski
 • Niemiecki
 • Włoski
 • Kursy językowe
 • Dla gimnazjum
 • Dla szkół podstawowych
 • Egzaminacyjne

O nas

SJO EFEKT została założona w 2002 r. przez doświadczonych lektorów poszukujących optymalnych metod nauczania języków obcych. Nasza praca jako nauczycieli rozpoczęła się od prowadzenia zajęć metodą Callana. Postanowiliśmy wykorzystać to doświadczenie w tworzeniu własnej szkoły. Bazując na najmocniejszych stronach tej metody, postawiliśmy na rozbudowanie słownictwa i przełamanie bariery mówienia w obcym języku. Dla bardziej zaawansowanych Słuchaczy oferujemy zajęcia oparte na swobodniejszej konwersacji z elementami warsztatów gramatycznych, bądź specjalistyczne kursy przygotowujące do certyfikatów lub ukierunkowane tematycznie (np. Business English).