Centrum Języków Obcych Europe School

Kontakt email, www
ul. Królewiecka 2b Przasnysz zobacz inne firmy z Królewiecka b Przasnysz
06-300 Przasnysz , woj. Mazowieckie

Angielski

Kursy językowe

Kursy dla firm

Oferta dla firm  Europe School oferuje klientom instytucjonalnym specjalistyczne szkolenia języka praktycznej komunikacji  w połączeniu z językiem branżowym (handel - turystyka - energetyka - bankowość - prawo i administracja - budownictwo - reklama i promocja). Program szkoleń uwzględnienia  poziom zaawansowania słuchaczy oraz potrzeby językowe związane z ich stanowiskiem pracy. Elastyczny program realizacji zajęć, w czasie lub poza godzinami pracy, organizacja szkoleń w miejscu pracy lub siedzibie Szkoły oraz dogodne warunki finansowania pozwolą Państwu ustalić optymalny system nauki. Ponadto doradzimy do jakich egzaminów językowych powinni przygotować się Państwa pracownicy. Wszystko to nie podniesie cen szkolenia – w Europe School płacicie Państwo jedynie za efekty.

Maturalne

Kursy maturalne  Wszystkich maturzystów zapraszamy na kursy maturalne nie tylko z języków obcych, ale też innych przedmiotów szkolnych. W swojej ofercie mamy kursy z języka polskiego, matematyki, biologii, historii, wiedzy o społeczeństwie oraz geografii. Kurs trwa 56 godzin lekcyjnych po 45 minut, a zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 90 minut.

Dla szkół podstawowych

Hiszpański i angielski dla dzieci! Dla Najmłodszych Europe School ma wyjątkową ofertę! Tylko u nas zajęcia we wszystkich grupach dzieci przedszkolnych i szkolnych. Nasz system nauczania gwarantuje dzieciom bardzo naturalny sposób poznawania języka. Systematyczne lekcje z lektorami języka angielskiego i hiszpańskiego są szczególnie istotne właśnie w przypadku dzieci, które jak wiemy są bardzo podatne na przyswajanie i wierne odwzorowywanie nowych dźwięków. W naszej opinii jest to etap decydujący, pokonujący wszelkie bariery komunikacyjne dzieci, już na początku nauki i w późniejszej nauce języka obcego. Zajęcia dla maluchów są prowadzone w specjalnie przygotowanej i wyposażonej sali, gdzie lektor z dużym doświadczeniem w pracy z najmłodszymi wykorzystuje najnowsze programy i materiały dydaktyczne. Europe School gwarantuje waszym pociechom naukę  słówek, alfabetu, prostych zdań, a wszystko odbywa się przez zabawę. Zachęcamy dzieci do poznawania świata opisując go za pomocą języka obcego, rozbudzając w nich zainteresowania. Każde dziecko znajdzie dla siebie ciekawe gry i zabawy oraz śpiew w obcym języku. Usłyszy opowiadania i bajki. Nowoczesne programy edukacyjne pozwolą na zdobywanie wiedzy na najwyższym poziomie. Zajęcia odbywają sie w grupach podzielonych zarówno ze względu na wiek, jak i poziom zaawansowania językowego. Czas trwania zajęć został również uzależniony od wieku: w grupie wiekowej 4-8 lat zajęcia trwają 60 min dla dzieci od 9-ego roku życia i nastolatków - 2 razy po 45 min. (90 min)  Kurs składa się z 112 jednostek lekcyjnych (po 30 min każda).  Spotkania odbywają się 2 razy w tygodniu. Cena kursu 1100 zł - dla dzieci do 8 r.ż.  (płatność w ratach: 140 zł przy podpisaniu umowy i 8 rat po 120 zł)    Skuteczność i efektywność nauki indywidualne podejście do ucznia nauka przez zabawę nowoczesne podręczniki, materiały dodatkowe wykorzystanie multimediów testy odpowiednie do wieku ucznia międzynarodowe egzaminy językowe dla dzieci Korzyści dodatkowe kreatywne podejście do nauczania projekty językowo - plastyczne lekcje otwarte dla rodziców rozmowy indywidualne z rodzicami prezentacje prac   Gwarancja jakości nauczania wykwalifikowani lektorzy certyfikat ukończenia kursu Zapisy Zapisy odbywają się przez cały rok według zapotrzebowania słuchaczy. Sekretariat: (029) 752 32 99 lub 889 317 317 Daj dziecku najwspanialszy prezent – umiejętność, którą później trzeba zdobywać dużym wysiłkiem i kosztem czegoś innego. Zaufaj nam, nauczymy twoje dziecko myśleć, mówić i rozumieć w obcym języku

Specjalizacje:

  • Angielski
  • Kursy językowe
  • Kursy dla firm
  • Maturalne
  • Dla szkół podstawowych

O nas

  • Centrum Języków Obcych „Europe School” oferuje szeroki zakres usług z dziedziny kursów językowych w Przasnyszu i nie tylko. Nasza szkoła prowadziła również zajęcia w okolicznych miejscowościach tj. Dzierzgowo, Winnica, Sochocin, Sońsk czy Chorzele. Szeroka oferta naszego Centrum Języków Obcych obejmuje kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania. Szkoła ciągle rozwija się przystosowując się do zmiennych potrzeb słuchaczy. Szczególną popularnością w naszej ofercie cieszą się kursy przygotowujące do matury i egzaminów gimnazjalnych oraz  do egzaminów międzynarodowych: KET, PET, FCE, CAE.
  •  Podejmując decyzję o nauce w Europe School, sami dokonujecie  wyboru, czy chcecie się uczyć metodą tradycyjną, czy Metodą Callana. Wybór metody nauczania zależy od preferencji i potrzeb słuchacza. Pomożemy Wam w wyborze właściwej metody.
  •   Zależy nam, aby nasi słuchacze osiągali najwyższe efekty nauki, dlatego szczególnie skupiamy się na rozwijaniu komunikacji językowej. Jednocześnie wiemy, że nauka musi bawić i sprawiać przyjemność – tylko wtedy będzie maksymalnie efektywna, dlatego wprowadziliśmy tablice interaktywne. Bazą nauczania jest wykorzystanie nowoczesnych programów edukacyjnych. Tablice dają również możliwość prezentowania naszym słuchaczom dowolnych filmów, zapisywania w pamięci komputera wszystkiego, co zostanie  zapisane na tablicy.
  • Nowi słuchacze mogą skorzystać z tzw. „godzin adaptacyjnych” przed podjęciem decyzji o nauce w systemie całorocznym. Dają one możliwość uczestnictwa w zajęciach prowadzonych zarówno metodą tradycyjną jak i Metodą Callana. Takie doświadczenia ułatwią słuchaczom wybór metody uczenia się języka obcego.
  • Każdy słuchacz ma zapewnione bezpłatne konsultacje z lektorem prowadzącym!