British School Rzeszów

Kontakt email, www
RZESZÓW ul. Hetmańska 56 zobacz inne firmy z RZESZÓW Hetmańska
35-025 Rzeszów , woj. Podkarpackie

Indywidualne

Indywidualne

Zajęcia indywidualne to zajęcia z lektorem w formule one-to-one. Na takich zajęciach można uczyć się we własnym tempie oraz skupić na zagadnieniach najważniejszych dla Ciebie. Zyskanie całkowitej uwagi i opieki nauczyciela powoduje szybszą i skuteczniejszą naukę języka obcego. Kurs indywidualny to także elastyczność. Terminy i godziny zajęć dostosowane są do Twojego planu dnia. Uczysz się więc wtedy, kiedy jest Ci najwygodniej. Jeżeli musisz opuścić zajęcia, możesz odwołać je z odpowiednim wyprzedzeniem. Wtedy zajęcia nie przepadają, a jedynie zostają przesunięte na inny termin. Zajęcia mogą odbywać się w siedzibie naszej szkoły lub w Twoim domu.

Angielski

Kursy językowe

Maturalne

Bardzo ważny element naszej oferty stanowią kursy maturalne, które od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Autorski program zajęć został drobiazgowo opracowany przez metodyków British School i uwzględnia wytyczne Ministerstwa Edukacji Narodowej odnośnie egzaminu maturalnego. Matura Podstawowa - kurs przeznaczony jest dla uczniów przygotowujących się do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym. W trakcie kursu uczniowie poznają dokładnie strukturę egzaminu oraz typy zadań ezgaminacyjnych. Kurs prowadzony jest w oparciu o standardy wymagań egzaminacyjnych i obejmuje wszystkie bloki tematyczne oraz zagadnienia gramatyczne przewidziane w ramach matury podstawowej. Nacisk kładziony jest na przełamanie bariery językowej i efektywną komunikację w języku angielskim. Intensywność: 2 razy w tygodniu po 90 minut Długość: 92 godziny lekcyjne rocznie + 8 godzin konsultacji Dni zajęć: od poniedziałku do piątku Godziny zajęć: 16:00-17:30, 17:40-19:10, 19:20-20:50. Weekendy: sobota godziny 9:00-12:15. Matura Rozszerzona - kurs przeznaczony jest dla uczniów przygotowujących się do egzaminu maturalnego na poziomie rozszerzonym. W trakcie kursu uczniowie poznają dokładnie strukturę egzaminu oraz typy zadań ezgaminacyjnych. Kurs prowadzony jest w oparciu o standardy wymagań egzaminacyjnych i obejmuje wszystkie bloki tematyczne oraz zagadnienia gramatyczne przewidziane w ramach matury rozszerzonej. W odróżnieniu od kursu podstawowego większy nacik kładziony jest na zaawansowane struktury gramatyczne oraz jakość i formę działań językowych. Intensywność: 2 razy w tygodniu po 90 minut Długość: 112 godziny lekcyjne rocznie + 8 godzin konsultacj Dni zajęć: od poniedziałku do piątku Godziny zajęć: 16:00-17:30, 17:40-19:10, 19:20-20:50 Weekendy: sobota godziny 9:00-12:15.

Egzaminacyjne

W ofercie naszej szkoły znajdują się kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge - FCE, CAE i CPE. First Certificate in English - kurs przeznaczony jest dla osób przygotowujących sie do egzaminu FCE. W trakcie kursu uczniowie poznają dokładnie strukturę egzaminu oraz typy zadań egzaminacyjnych. Kurs prowadzony jest w oparciu o wytyczne organizatora egzaminu - The Cambridge General English Examinations Group oraz egzaminy z poprzednich lat, tzw. past papers. Kurs przygotowuje do wszystkich pięciu częsci egzaminu (Reading, Writing, Use of English, Listening and Speaking) i pozwala uczniom gruntownie powtórzyć i poszerzyć znajomość zagadnień gramatycznych i słownictwa. Certificate in Advanced English - kurs przeznaczony jest dla osób przygotowujących sie do egzaminu CAE. W trakcie kursu uczniowie poznają dokładnie strukturę egzaminu oraz typy zadań egzaminacyjnych, gdyż jest on  prowadzony  w oparciu o wytyczne organizatora egzaminu - The Cambridge General English Examinations Group oraz egzaminy z poprzednich lat, tzw. past papers. Kurs przygotowuje do wszystkich pięciu częsci egzaminu (Reading, Writing, Use of English, Listening and Speaking). W odróżnieniu od kursu FCE, zagadnienia gramatyczne i leksykalne są bardziej zaawansowane. Uczniowie rozwijają bardziej zaawansowane techniki interakcyjne z uwzględnieniem zmian rejestru. Certificate of Proficiency in English - kurs przeznaczony jest dla osób przygotowujących sie do egzaminu CPE. W trakcie kursu uczniowie poznają dokładnie strukturę egzaminu oraz typy zadań egzaminacyjnych, gdyż jest on  prowadzony  w oparciu o wytyczne organizatora egzaminu - The Cambridge General English Examinations Group oraz egzaminy z poprzednich lat, tzw. past papers. Kurs przygotowuje do wszystkich pięciu częsci egzaminu (Reading, Writing, Use of English, Listening and Speaking) i pozwala uczniom na zgłębienie subtelności językowych takich jak wyjątki od reguł gramatycznych, niestandardowe słownictwo. Tematyka poruszana na zajęciach obejmuje specjalistyczne dziedziny, przygotowując do egzaminu zarówno językowo jak i merytorycznie.  Intensywność: 2 x  2h lekcyjne w tyg., lub 1 x 4 h lekcyjne w tyg. Długość: 112 godzin lekcyjnych/rok szkoleniowy Małe grupy: od 6 do 12 osób Rozpoczęcie kursu: październik 2013r. Zakończenie kursu: maj/czerwiec 2014r. Zajęcia: poniedziałek/środa lub wtorek/czwartek - godz. 16.00-17.30, 17.40-19.10, 19.20-20.50 piątek - godz.16.00-19.10 sobota - godz. 9.00-12.15

Specjalizacje:

  • Indywidualne
  • Indywidualne
  • Angielski
  • Kursy językowe
  • Maturalne
  • Egzaminacyjne

O nas

  • Nasza szkoła istnieje od 1996 roku. W ponad 50 ogólnopolskich oddziałach British School realizujemy spójną strategię dydaktyczną, opartą na najlepszych standardach potwierdzonych licznymi wyróżnieniami oraz certyfikatami jakości. Kursanci przekraczając próg naszej szkoły, trafiają pod opiekę wysoko wykwalifikowanej kadry nauczycieli. Pracują dla nas ludzie z pasją, którzy profesjonalnie i z zaangażowaniem realizują misję szkoły.