Alfa Direct Centrum Językowe Szkoła językowa, angielski i niemiecki

Kontakt email, www
ul. Starowiejska 6, Poznań
61-664 Poznań , woj. Wielkopolskie

Indywidualne

One-2-One Indywidualne zajęcia dla osób, których tryb pracy bądź studiów nie pozwala na regularne uczestnictwo w zajęciach w grupie. Dni i godziny zajęć ustalamy indywidualnie z każdym słuchaczem.

Grupowe

Standard Program dla wszystkich, którzy chcą się szybko nauczyć języka za przystępną cenę. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po dwie lekcje w grupach liczących 6-10 osób.

Nauka w przedszkolu

Audyt Językowy

Angielski

Hiszpański

Niemiecki

Kursy językowe

Dla gimnazjum

Kursy dla firm

Kursy dla firm Dla naszych klientów korporacyjnych przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę szkoleń językowych z wykorzystaniem metody bezpośredniej, jak również kursów komponowanych na indywidualne potrzeby klientów biorąc pod uwagę m.in. specyfikę branży, w której działają. Klientów korporacyjnych zachęcamy również do zapoznania się z naszymi pozostałymi produktami, takimi jak audyt i outsourcing językowy.

Dla szkół podstawowych

Kursy dla dzieci i młodzieży Każdy nasz słuchacz – przedszkolak, pierwszak, starszak czy gimnazjalista – jest dla nas ważny i wyjątkowy. Dlatego też opracowaliśmy dla niego specjalny program nauczania dopasowany do jego grupy wiekowej. W naszych grupach nie tylko dużo się nauczysz, ale również poznasz nowych kolegów i miło spędzisz czas.

Egzaminacyjne

Kursy egzaminacyjne FCE (FIRST CERTIFICATE IN ENGLISH) Kurs przygotowujący do międzynarodowego egzaminu na poziomie średnio zaawansowanym, skierowany zarówno do naszych słuchaczy, którzy ukończyli 12. etap Direct Method, jak i osób spoza szkoły, które pozytywnie przeszły test kwalifikacyjny. Program kursu został opracowany w oparciu o specjalne do tego celu przeznaczone podręczniki oraz testy z lat ubiegłych. Na zajęciach słuchacze pracują nad każdym z komponentów, z których składa się egzamin: mówieniem, gramatyką, rozumieniem ze słuchu, rozumieniem tekstu pisanego oraz pisaniem wypracowań. CAE (CERTIFICATE IN ADVANCED ENGLISH) Kurs przygotowujący do międzynarodowego egzaminu na poziomie zaawansowanym, skierowany do naszych słuchaczy, którzy zdali egzamin FCE i chcą kontynuować naukę oraz do osób spoza szkoły, które pozytywnie przeszły test kwalifikacyjny. Na zajęciach słuchacze szlifują gramatykę i rozbudowują słownictwo oraz zapoznają się z formą egzaminu. MATURA Prowadzimy kursy maturalne przygotowujące zarówno do matury na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Kurs opracowany w oparciu o specjalnie do tego przeznaczone podręczniki oraz wymogi egzaminu. Wszystkim naszym słuchaczom biorącym udział w kursach egzaminacyjnych oferujemy darmowe zajęcia z listeningu oraz egzaminy próbne.

Specjalizacje:

 • Indywidualne
 • Grupowe
 • Nauka w przedszkolu
 • Audyt Językowy
 • Angielski
 • Hiszpański
 • Niemiecki
 • Kursy językowe
 • Dla gimnazjum
 • Kursy dla firm
 • Dla szkół podstawowych
 • Egzaminacyjne

O nas

 • Alfa Direct Centrum Językowe to szkoła językowa oferująca kursy Metodą Bezpośrednią (Direct Method for English, Direktes Deutsch, Espagnol Directo), Metodą Colina Rose jak również szkolenia w oparciu o tradycyjne materiały dydaktyczne. Wysoką jakość oferowanych przez nas kursów językowych gwarantuje wykwalifikowana i rzetelna kadra lektorska, posiadająca wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów metodą Callana oraz metodą Direct. Naszym atutem jest również doskonałe zaplecze metodyczne i lokalowe. Założycielami szkoły są Jacek Bartecki i Krzysztof Orlik -  dyplomowani angliści z wieloletnim doświadczeniem.