Aleksandra Siekierska-Wojnowska, Alina Czyżykowska

Kontakt email, www
ul. Ściegiennego 4/1
Poznań ,
Oferujemy rozbudowany system zniżek

Angielski

Oferta kursów dla dorosłych Kursy dla dorosłych przygotowane są zgodnie z założeniami Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (Common European Framework of Reference) na wszystkich poziomach zaawansowania. Prowadzimy kursy przygotowujące do różnych certyfikatów, w tym specjalistycznych. Standardowy tryb nauki obejmuje zajęcia raz lub dwa razy w tygodniu po 90 minut.

Kursy językowe

Dla gimnazjum

Kursy dla dzieci i młodzieży Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, od połowy września do końca czerwca i obejmują ok. 70 jednostek lekcyjnych (w zależności od rozkładu świąt i dni wolnych od pracy), po 65 minut każda. Lekcje, na których uczeń nie był obecny, można nadrobić w równoległej grupie po wcześniejszym uzgodnieniu z lektorem. Rozkład zajęć dostosowany jest do planu lekcji uczniów, dlatego prosimy o szybki kontakt w celu zapewnienia najbardziej dogodnych terminów. Postępy uczniów są regularnie sprawdzane. Po każdej lekcji wyniki uczniów wprowadzane są na stronę www, gdzie po zalogowaniu się rodzice mogą na bieżąco kontrolować efekty nauki.

Maturalne

Oferta specjalna dla maturzystów Dla uczniowie klas maturalnych którzy zadeklarowali zdawanie matury z języka angielkiego na poziomie zaawansowanym oferujemy w tej samej cenie bardziej intensywny kurs ukierunkowany na materiał wymagany na maturze. Zajęcia odbywają się wtedy dwa razy w tygodniu: jedno spotkanie 65 minut (słownictwo, słuchanie i przygotowanie do matury ustnej) i drugie 90 minut (słownictwo, pisanie, czytanie i gramatyka). W tym trybie zajęcia odbywają się do dnia matury pisemnej. Przygotowanie do matury ustnej po tym terminie odbywa się w trybie indywidualnie dobieranych konwersacji. Ponadto, co miesiąc w weekend organizowane są egzaminy próbne i dodatkowe seminaria wliczone w cenę kursu.

Specjalizacje:

  • Angielski
  • Kursy językowe
  • Dla gimnazjum
  • Maturalne

O nas

Zapisy na rok szkolny 2013/2014 trwają!Kontynuujących naukę prosimy o zgłoszenia mailem pod adresemszkola@szekspirszkola.plO nasSzkoła Języka Angielskiego im. Nory Szpaderskiej - Wojnowskiejdziała od roku 1986. Uczymy dzieci, młodzież i dorosłych, nawszystkich stopniach zaawansowania. Przygotowujemy ucznia dowszystkich brytyjskich i amerykańskich egzaminów, m.in. FCE, CAE,CPE, TOEFL oraz Nowej Matury.Uczymy metodą wypracowaną dzięki naszym własnym, wieloletnimdoświadczeniom. Dochowaliśmy się dorosłego pokolenia uczniówktórych znajomość angielskiego została potwierdzona podczas wieluegzaminów oraz przez samo życie.Tutaj możesz przeczytać na czympolega nasza metoda i w czym jesteśmy lepsi od innych szkółjęzykowych.