Maturalne

 • Końskie

  Aktualnie grzmi na Podlasiu, w okolicach Białegostoku. Pojedynczewyładowania atmosferyczne występują także na południe odZakopanego. Prognoza nie jest optymistyczna Prognoza pogody na dziśprzewiduje, że zagrzmi na przeważającym obszarze kraju (wszędzie,poza krańcami północno-zachodnimi i południowo-wschodnimi). Wburzach spadnie do 40 litrów deszczu na metr kwadratowy. Mogąwystąpić także gradobicia oraz wichury. Rano długi pas Od godz.4.15 do 6.15 pas cumulonimbusów, z którymi związane były burze,rozciągał się od Wałbrzycha, przez Wrocław, Kalisz i Płock, pookolice…
  Ul. Kielecka Nieświń
 • Leader School- Wieliczka

  W Leader School Wieliczka   wiemy, że dzieci to szczególnie wymagający klienci. Dlatego naszym najmłodszym oferujemy tylko najlepsze produkty edukacyjne dostępne na Polskim rynku-zajęcia prowadzone według licencjonowanych metod nauczania Leo English oraz Leo Maniak. Najwyższą jakość nauczania zawdzięczamy również współpracy z  najlepszymi lektorami na małopolskim rynku. Dzięki ich umiejętnościom i doświadczeniu oraz pasji, dzieci uczęszczające na nasze zajęcia uczą się z prawdziwą przyjemnością.
 • Perfekt OK

  Mickiewicza 15a Łódź
 • P.H.U. Trans-Expres

  Układ tematyczny - 4000 słówek Nagranie wymowy mp3więcej» Testy pisemne - pdf Poprawa testów więcej» Czytelnia z książkami Nagrania mp3 do książekwięcej»
  Mireckiego 7 Kraków