Indywidualne kursy językowe

Indywidualne kursy językowe dla każdego w bazie kursy-jezykowe.nf.pl

 • Centrum Języka Francuskiego Le Mag Katarzyna Skotniczna Język francuski, nauczanie

  Centrum Języka Francuskiego 'Le Mag' jest ukierunkowane na naukę języka francuskiego i języka polskiego dla osób francuskojęzycznych i widnieje w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych - WUP pod nr ewidencyjnym 2.12/00176/2010 Zajęcia są prowadzone przez następujących lektorów języka francuskiego:   mgr KATARZYNA SKOTNICZNA- magisterium w zakresie filologii romańskiej - Uniwersytet Śląski, jak również Etablissement Privé d’Enseignement Universitaire Institut Euro- Provence, Marseille.     mgr ANNA MÓL - magisterium w zakresie filologii romańskiej - Akademia Pedagogiczna…
  ul. Z Krasińskiego 4/46 Olkusz Olkusz
 • Prymus-Kraków

  Krakowski oddział naszej firmy prowadzi zajęcia z języków obcych z najmłodszymi dziećmi już od 19 lat. Jako pierwsi w regionie zaczęliśmy prowadzić zajęcia z języka angielskiego w przedszkolach. Jako jedyni mamy własny program nauczania języka angielskiego w przedszkolach o klasach zerowych wpisany na listę MENiS pod numerem DKOS-4013-3/02. Mamy wypracowane własne, niestandardowe i skuteczne metody nauczania przekonało się o tym ponad 100 tysięcy dzieci od początku naszej działalności.
  Rynek Główny 30 Kraków
 • International Language Centers IBES

  Szkoła International Language Centers założona została w celu prowadzenia wysokiej jakości kursów językowych w przystępnej cenie. Wierząc, że jeden plan nauczania nie sprawdza się dla każdego studenta, używamy różnorodnych metod tradycyjnych oraz bezpośrednich, w zależności od dynamiki grupy oraz indywidualnych potrzeb. Nasi studenci czerpią wiele satysfakcji z nauki angielskiego z native speakers bez nadmiernego obciążenia zadaniami domowymi czy stresu związanego z ocenianiem. W tej przyjaznej atmosferze, a szczególnie przy użyciu…
  Al. Słowackiego 56/8 Kraków
 • Usługi Lingwistyczne WOTAN mgr Barbara Czekaj

  Początki działalności firmy „Wotan” sięgają roku 1997. Główny filar działalności to tłumaczenia z języka niemieckiego i na język niemiecki. Sukcesywnie poszerzamy grono naszych Klientów realizując zlecenia dla firm, instytucji, urzędów oraz osób prywatnych z Polski oraz z krajów niemieckiego obszaru językowego. Spory dorobek zawodowy oraz kierunkowe wykształcenie pozwala nam zachować najwyższy poziom świadczonych usług. Satysfakcja naszych Klientów jest kwestią priorytetową.
  ul. Felińskiego 27 lok. 36 Kraków Kraków IV Prądnik Biały
 • FACE 2 FACE Kęty

  Szkoła istnieje na rynku od roku 2002. Naszą specjalnością są kursy językowe z: języka angielskiego dla dorosłych i nastolatków metodą Callana, Direct Method for English, języka angielskiego dla dzieci metodą Talking Kids i dla dzieci starszych Direct for Kids business English, technical English, języka niemieckiego metodą Direkte Methode języka rosyjskiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego, czeskiego, holenderskiego Dodatkowo prowadzimy kursy przygotowawcze do egzaminów: gimnazjalnych, maturalnych, TELC, egzaminów Cambridge: FCE, CAE, CPE Zajęcia…
  Rynek 19 Kęty
 • ARCHER Centrum Szybkiej Nauki Języków

  Szkoła Językowa ARCHER - Centrum Nauki SITA w Krakowie od 1999 roku prowadzi profesjonalne szkolenia językowe dla przedsiębiorstw. Jako jedyna Szkoła Językowa w Krakowie posługujemy się 3 metodami nauczania ( Metoda bezpośrednia, Metoda SITA, metoda komunikatywna - Język ogólny, Business, specjalistyczne kursy branżowe).
  Św. Tomasza 30/8 Kraków
 • AXON POLAND Sp. z o.o.

  Międzynarodowa sieć nauczania Axon istnieje od 1995. Przez ponad 14 lat swojej działalności Akson zoptymalizował system nauczania, wprowadzając nowe pomysły i nowatorskie programy. Akson jest największą siecią szkół językowych i komputerowych.
  Karmelicka 55 Kraków
 • Centrum Językowe Advantis S.C.

  Centrum Językowe ADVANTIS specjalizuje się w kompletnych rozwiązaniach lingwistycznych: szkoleniach językowych kierowanych głównie do Klientów instytucjonalnych, oraz wysokiej jakości usługach tłumaczeniowych. Naszym celem jest dostarczenie Państwu usług najwyższej jakości, zarówno pod względem merytorycznym, jak i organizacyjnym.
  Al. Beliny-Prażmowskiego 29/3 Kraków
 • Moose Kraków

  Centrum Języków Obcych Moose - największa firma w Polsce zajmująca się indywidualnym nauczaniem języków obcych oraz świadcząca profesjonalne usługi dla firm w zakresie organizacji zbiorowych i indywidualnych kursów językowych. Nasza szkoła powstała w 1994 roku we Wrocławiu. W ciągu następnych kilku lat rozszerzyliśmy swoją działalność także na inne miasta. Obecnie posiadamy swoje Biura Obsługi Klienta we Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Katowicach i Łodzi oraz liczne przedstawicielstwa na terenie całej…
  Basztowa 3/5 Kraków
 • World Communication

  KOMUNIKUJ SIĘ SKUTECZNIE Z CAŁYM ŚWIATEM. Centrum językowe World Communication organizuje kursy językowe oraz szkolenia od 2000 r. w kilku oddźiałach w Polsce Nauczymy cię skutecznie komunikacji w języku obcym. Uczymy wg.specjalnie opracowanego nowoczesnego programu opartego na metodzie komunikatywnej i sugestopedii. Uczysz się tak jakbyś się uczył języka ojczystego. Dzięki temu nauczysz się rzeczywistej komunikacji w języku obcym a nie tylko wiedzy akademickiej.
  Westerplatte 7 Kraków
 • Omni

  Radzikowskiego 17 Kraków
 • WOTAN Usługi Lingwistyczne Barbara Czekaj

  Główny filar mojej działalności to tłumaczenia z języka niemieckiego i na język niemiecki. Zarówno zwykłe jak i uwierzytelnione (na których wymagana jest pieczęć tłumacza przysięgłego). Spory dorobek zawodowy oraz kierunkowe wykształcenie pozwala mi zachować najwyższy poziom świadczonych usług. Satysfakcja Klientów jest kwestią priorytetową.
  Felińskiego 27 lok. 36 Kraków
 • Centrum Edukacji Lingua

  Początki Centrum Edukacji Lingua sięgają 1999 roku. Obecnie prowadzimy zajęcia w kilkuset placówkach na terenie kraju, zatrudniamy ponad 100 nauczycieli języków obcych i jesteśmy jedną z najlepiej zorganizowanych szkół językowych.
  11 listopada 130 Kraków
 • PROLOG SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH MARIUSZ SIARA

  Jesteśmy prywatną szkołą językową działającą na krakowskim rynku edukacyjnym nieprzerwanie od 1994 roku. Szkołę tworzą wykwalifikowani nauczyciele: Polacy, Anglicy i Amerykanie, dla których nauczanie jest pasją. To ich profesjonalizm oraz zaangażowanie decydują o wysokim poziomie naszych kursów. Osobowość każdego z nich oraz poczucie humoru kształtują atmosferę panującą na zajęciach. Uczymy języka angielskiego na 16 poziomach zaawansowania. Przygotowujemy do egzaminów Cambridge i LCCI. Szkoła jest Centrum Egzaminacyjnym CITY&GUILDS i ETS (egzamin…
  Bronowicka 37 Kraków
 • BUENA VISTA Szkoła Języków Obcych

  Szkoła Języków Obcych BUENA VISTA od 1996 roku specjalizuje się w nauczaniu języka hiszpańskiego i portugalskiego. Kursy prowadzone są na sześciu poziomach zaawansowania podzielonych na moduły semestralne. Program kursów dostosowany jest do standardów nauczania języków obcych obowiązujących w UE. W ofercie szkoły znajdują się: kursy standardowe, kursy dla zapracowanych, kursy intensywne, lekcje indywidualne, kurs przygotowujące do egzaminu DELE oraz kurs on-line. BUENA VISTA posiada bogaty program kulturalny (pokazy filmowe, slajdowiska,…
  Urzędnicza 13 Kraków
 • Syllabus Kraków

  Działamy nieprzerwanie od 1996r. Od 13 lat uczymy dzieci, młodzież i dorosłych. Prowadzimy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania, kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge i do matury. Jesteśmy współorganizatorem Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla Gimnazjów.
  ul. Klonowica 17d Kraków
 • Mission Języki Obce

  Na małopolskim rynku branży językowej istniejemy od 1991r. Od początku kształtowania się wolnego rynku, zdawaliśmy sobie sprawę, że koniecznością polskich przedsiębiorców jest otworzenie się z na inne kraje. Olbrzymią barierą była nieznajomość języków. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów rozpoczęliśmy szkolenia językowe dla firm i instytucji. Uzupełnieniem naszych działań były usługi oferowane przez nasze biuro tłumaczeń.
  Armii Krajowej 95 Kraków
 • Ośrodek Szkoleniowy Exploris w Krakowie

  Mały, cichy i przytulny - tak w skrócie można opisać ten jeden z najmniejszych ośrodków sieci Exploris. Położony niedaleko Jeziora Żywieckiego, nad malowniczym przełomem Soły zaprasza Gości przez cały rok oferując im domową atmosferę i dobre warunki do przeprowadzenia kameralnych spotkań firmowych i szkoleń.
  Aleksandry 10 Kraków
 • Krakowskie Kolegium Fundacji Zjednoczonej Europy

  Krakowskie Kolegium Fundacji Zjednoczonej Europy Zapraszamy na kursy: - język angielski - język grecki i łacina - język niderlandzki - język rosyjski - język szwedzki - język włoski
  Św. Teresy 12/5 Kraków
 • ADVANTIS

  Poprzez nasze kursy DAJEMY KOMFORT POROZUMIEWANIA SIĘ. W Centrum Językowym ADVANTIS ważne jest, aby klient miał przyjemność uczenia się oraz satysfakcję z osiąganych i mierzalnych rezultatów. Wierzymy w skuteczność naszych metod i doświadczenia. Specjalizujemy się wyłącznie w szkoleniach językowych dla firm i instytucji. ADVANTIS jest firmą wpisaną na listę instytucji szkoleniowych oraz posiada akredytację MEN. Działamy od 2001 roku na terenie całego kraju i przeszkolimy już ponad 250 firm. Największą…
  Al. Beliny-Prażmowskiego 29/3 Kraków
 • Centrum Języków Europejskich - Intellect

  Centrum pierwsze kroki w segmencie językowym stawiało w latach 90-tych. Były to szkolenia dla pracowników ówczesnej Huty im. Tadeusza Sendzimira oraz Spółek tj. Profil, Metalodlew, itd., a obecnie dla ArcelorMittal Oddział Kraków i klientów indywidualnych. Centrum prowadzi kursy językowe zarówno dla młodzieży jak i osób dorosłych, zgłaszających się indywidualnie lub na zlecenia firm. Prowadzi kursy ogóle i specjalistyczne, organizuje szkolenia językowe dla młodzieży przygotowującej się do matury.
  os. Złota Jesień 2 Kraków
 • Centrum Kultury - Dworek Białoprądnicki - Nauka jęz. Angielskiego

  *NAUKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO * Nauka języka angielskiego dla dzieci ze szkoły podstawowej.
  Papiernicza 2 - Oficyna Zachodnia – Lektorium Kraków
 • International Business Centre Centrum IB Sp z o.o.

  Zajmujemy się organizowaniem kursów, szkoleń, seminariów dla kadry kierowniczej, specjalistów z podmiotów gospodarczych i instytucji publicznych oraz kadry instytucji edukacyjnych. Działamy od 1997r, od tego czasu przeszkoliliśmy ponad 20.000 osób. Na stałe współpracujemy z wysoko wyspecjalizowaną kadrą naukowo-dydaktyczną ponad 100 szkoleniowców posiadających najwyższe kwalifikacje i umiejętności. W 2007 roku firmie CENTRUM IB Sp. z o.o. przyznano tytuł "Najlepsza inwestycja w człowieka"; w konkursie ogłoszonym przez Ministra Rozwoju Regionalnego.
  Św. Filipa Kraków
 • Progress English

  Progress English Language Solutions jest firmą specjalizującą się w szkoleniach biznesowego języka angielskiego kierowanych przede wszystkim do firm oraz instytucji. Uczymy języka biznesu oraz ogólnego angielskiego, w małych grupach albo w trybie indywidualnych lekcji, które odbywają się najczęściej w biurze Klienta lub innym, wyznaczonym przez niego miejscu. Korzystając z naszych doświadczeń, dostosowujemy dany kurs do indywidualnych życzeń i potrzeb Klienta. Program szkolenia, może zarówno łączyć w sobie elementy języka biznesowego…
  Rynek Dębnicki 4 Kraków
 • Empik Kraków

  Empik school to największa i najdłużej działająca sieć szkół języków obcych w Polsce. W 35 szkołach w 31 miastach uczymy rocznie ponad 20000 osób.
  Rynek Główny 5 Kraków
 • Deutsch Kraków

  Szkoła Języków Obcych DEUTSCH jest Instytucją Edukacyjną założoną w roku 1995 przez dwóch filologów - dr Piotra Kurnickiego oraz mgr Marka Przybyłę. Corocznie prowadzimy szkolenia językowe dla ok. 3 000 słuchaczy na terenie całego kraju. Z naszych usług korzystają zarówno klienci instytucjonalni, organizujący szkolenia w siedzibie swojej firmy bądź instytucji, jak również klienci indywidualni, biorący udział w popołudniowych kursach stacjonarnych w takich miastach jak Kraków, Gliwice, Zabrze czy Chorzów.
  Bociana 6 Kraków