Indywidualne - Ulica Opaczewska - Warszawa

 • Eklektika

  Jesteśmy zespołem doświadczonych lingwistów i praktyków biznesu z ponad 10-letnim stażem w organizacji i prowadzeniu kursów i szkoleń językowych dla firm. Działamy na terenie całej Polski. Każdy kurs przygotujemy indywidualnie do potrzeb Twojej Firmy.
  Opaczewska 15 lok. 10A Warszawa
 • BingoEducation Anna Wieczorek

  BINGOeducation oferuje Państwu: - publikacje językowe oparte o założenia skutecznej i sprawdzonej metody BINGO! - nowoczesne kursy językowe dla dzieci oraz dla ich rodziców / opiekunów, a także dla nauczycieli placówek, z którymi współpracujemy - licencję na prowadzenie nowoczesnych zajęć językowych metodą BINGO w przedszkolach publicznych i prywatnych oraz w szkołach podstawowych, które poszukują nowych, unikatowych rozwiązań metodycznych! - patronat BINGOeducation dla szkół i przedszkoli, które wykorzystują w swoich placówkach…
  Opaczewska 43 Warszawa
 • Eklektyka Academy of Business English

  Eklektika Academy of Business English specjalizuje się w kursach językowych dla firm tzw. in-company trainings. Prowadzimy zajęcia w ponad 50 firmach na terenie Warszawy i okolic, a także w innych miastach na terenie Polski. Szkolimy zarówno szeregowych pracowników, jak i menadzerów najwyższego szczebla. Zajęcia odbywają sie w grupach lub indywidualnie. Dojeżdżamy do Państwa, a także organizujemy zajęcia w naszej placówce.
  Opaczewska 15/10 Warszawa
Sprawdź jakie kody pocztowe są w Warszawa