Indywidualne - Pruszków

 • PI School Pruszków

  PI School Pruszków,to placówka w której uczymy między innymi języka angielskiego, niemieckiego,włoskiego,hiszpańskiego,rosyjskiego.Zajęcia odbywają się na wszystkich poziomach nauczania i skierowane są do wszystkich grup wiekowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
  Wojska Polskiego 16A/51 Pruszków
 • Akademia Językowa Open School Pruszków

  Akademia to doskonałe miejsce na przygotowanie się do egzaminów gimnazjalnych, matury, egzaminów na studia, czy międzynarodowych certyfikatów oraz dla wszystkich tych, którzy chcą komunikować się w językach obcych. W Open School pomagamy opanować biegle takie języki jak angielski, niemiecki, włoski, francuski, rosyjski czy hiszpański.
  Wojska Polskiego 60/a Pruszków
 • Little Britain

  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do naszej szkoły. Odwiedź nas i sam przekonaj się o wszystkich zaletach Little Britain. Szkoła "Little Britain" została otwarta w maju 2006 roku przez akademickiego nauczyciela z Wielkiej Brytanii. Już dziś możemy powiedzieć, że odnieśliśmy sukces. Podstawą naszego sukcesu są nasi nauczyciele. Legitymują się oni znakomitą znajomością języka, odpowiednim przygotowaniem metodycznym i doświadczeniem, ale również lubią i potrafią uczyć. Zatrudniamy przede wszystkim wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych native…
  Tadeusza Kościuszki 8 Pruszków
Sprawdź jakie kody pocztowe są w Pruszków