Kłodzko

 • Moose Centrum Języków Obcych-Kłodzko

  Moose CJO oferuje kursy indywidualne z bezpłatnym dojazdem lektora na zajęcia oraz profesjonalne szkolenia dla firm.
  pl. B. Chrobrego 19, lok. 206 Kłodzko
 • Kambed Zakład blacharsko - dekarski Bednarski K

  .kambed.infoO Firmie Firma istnieje  od 1981 roku. Jest rodzinnym biznesem przekazywanym z ojca na syna. Początkowo firma zajmowała się przede wszystkim wykonywaniem i montażem obróbek blacharskich, rynien i rur spustowych. Do tej pory jesteśmy w posiadaniu maszyn, dzięki którym sami możemy wykonywać obróbki o skomplikowanych kształtach. Z biegiem czasu zakres usług uległ poszerzeniu o wykonywanie pokryć dachowych. Obecnie firma oferuje również wykonywanie prac konserwatorskich i instalatorskich.KAMBED to mała firma działająca…
  Pl. Jagiełły Władysława 2 Kłodzko
 • Ziemacka Małgorzata, mgr Biuro tłumaczeń przysięgłych

  Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe pisemne z: niemieckiego, angielskiego, włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego, czeskiego, holenderskiego, a także z innych języków krajów Unii Europejskiej i z rosyjskiego. Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe ustne z języka niemieckiego.
  ul. Malczewskiego 18/6 Kłodzko Kłodzko
 • Goshawk Holt

  Oferuję usługi w zakresie rozwoju alternatywnych kierunków działania oraz wsparcia zarządzania biznesem w warunkach kryzysu dla firm różnej wielkości w różnych branżach. Daję swoje doświadczenie w zarządzaniu, kreatywność i innowacyjne myślenie oraz umiejętność budowania strategii i wyszukiwania nowych dróg działania.
  Młynów 16 Kłodzko
 • Joanna Piątek

  ZAKOCHAJ SIĘ W SEMIKOLON NA WIOSNE!!! Szanowni Państwo- ruszyłapromocja Stokrotka czyli 2 tygodnie zajęć za totalnedarmo. Przyjdź, spróbuj , zadecyduj czy to jest to czegoszukasz. Te 2 tygodnie są właśnie po to, żeby poznać metodę,szkołę, nas :)...Zapraszamy wiosennie!!!Szczegółowych informacji udziela Punkt Obsługi Klienta przy ul.Łużyckiej 7, meilowo school@semikolon.com.pl 074/64 605 14lub 797 002 062 KURS JĘZYKOWY - LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ!! TERAZPROMOCYJNE CENY !! JEDYNE 10,99 zł za godzinę nauki !!!Uwaga!!Przyjdź do…
  ul. Łużycka 7 Kłodzko
 • Glacensis Szkoła Języków Obcych

  Strona aktualnie jest w budowie.Start kompletnej strony już niebawem.Szkoła języków obcych GLACENSISUl. Armii Krajowej 2957 - 300 Kodzkomail: glacensis@onet.pl--------------------------------------------------------------------------------------------Szkoła Języków Obcych GLACENSIS dostosowuje swójprogram oraz techniki nauczania do indywidualnych potrzeb naszychklientów. Dzięki dużej elastyczności i umiejętności znalezieniakompromisowych rozwiązań możemy się poszczycic ogromną liczbązadowolonych klientów.
  Ul. Kaliska 3 Kłodzko
Sprawdź jakie kody pocztowe są w Kłodzko